Orzeł rzymski – czwarta bestia.

Druga księga Ezdrasza jest bardzo ważna aż na tyle że usunięto ją z Biblii aby nikt jej nie studiował lecz te czasy już minęły.

Dzięki niej wiemy jaka jest nauka o śmierci czy o prawdziwej linii czasowej która nam daje nie 2022 lata od narodzin Isusa lecz niecałe 500 lat !

1500 lat dodano do kalendarza aby ukryć prawdziwość proroctw Bożych oraz dalsze istnienie i sprawowanie władzy przez Imperium Romanum czyli orła rzymskiego – czwartej bestii.

Poniżej link do szczegółowej wizji orła rzymskiego danej Ezdraszowi.

http://www.bibliamesjanska.com/2_Ez/11.html

Rozdział 12 natomiast zawiera SZCZEGÓŁOWE wyjaśnienie wizji .

(10) On powiedział do mnie: „Oto wyjaśnienie wizji, którą widziałeś:

(11) orzeł, którego widziałeś wychodzącego z morza to jest królestwo, które zostało ukazane w wizji Danielowi bratu twemu.

(12) Ale jemu nie było to wyjaśnione tak, jak ja tobie wyjaśniam lub wyjaśniłem.

Bóg zesłał Ezdraszowi wyjaśnienie wizji wraz z opisem czasowym. Te wyjaśnienia NIGDY nie pasowały do linii czasowej jaką nam wmówiono. Luka czasowa pomiędzy cesarzami z początku Imperium a czasami końca sięgała ponad 1500 lat.

Postaram się trochę to rozjaśnić i wyjaśnić.

Jedno jest pewne orzeł rzymski NIEPRZERWANIE dzierży władzę od czasów Isusa choć teraz jego władza upada bo mamy czasy końca.

(13) Oto idą dni, kiedy powstanie królestwo na ziemi i będzie bardziej przerażające niż wszystkie królestwa, które istniały wcześniej.

(14) I dwunastu króli będzie rządzić w nim, jeden po drugim.

(15) Ale drugi, który ma rządzić będzie się trzymał przez dłuższy czas niż inni z tych dwunastu. 

(16) To jest wyjaśnienie dwunastu skrzydeł które widziałeś.

Dwunastu króli będzie rządzić jeden po drugim.

Jeżeli założymy że Juliusz Cezar był pierwszym królem to drugim był Oktawian August który rządził najdłużej. Ciekawa jest też sprawa z zabójstwem Cezara ponieważ potrzeba było grupy ludzi i wedle relacji 23 pchnięcia sztyletem aby go zabić… Cezar obnosił się też ze swoim pochodzeniem od Jowisza. Idealnie pasuje na pierwszego króla ponieważ od niego de facto zaczęło się Cesarstwo Rzymskie , które ugruntował jego następca Oktawian August , który panował 41 lat i to jest najdłużej spośród dwunastu króli.

Potem mamy jeszcze Tyberiusza , Kaligulę, Klaudiusza i Nerona . Prawdopodobnie ich panowania są prawdziwe . To nam daje sześciu króli.Neron kończy życie w 68 roku.

Co do Kaliguli też mamy ciekawe informację a chyba każdy słyszał o jego podłym zepsuciu. I również potrzeba było wielkiego wysiłku i jeśli wierzyć Swetoniuszowi potrzeba było aż 30 ciosów ostrza aby go uśmiercić. Więcej o Kaliguli wraz z opisami Swetoniusza:

Caligula

Prawdopodobnie pierwsi władcy Rzymu czyli jego dwanaście skrzydeł było upadłymi aniołami lub ich bezpośrednim potomstwem.Każdy z nich cierpiał też na ‚jakieś’ schorzenie. Cezar ponoć miał epilepsję a Klaudiusz posiadał zdeformowane ciało. Ostatnim z pierwszych sześciu był Neron , którego również zamordowano. Potem nastało jeszcze sześciu lecz w oficjalne źródła nie ma zbytnio co wierzyć.

Pewnym jest że sześciu potem nastało lecz żaden nie panował dłużej niż 41 lat jak drugi czyli Oktawian August pierwszy Pontifex Maximus.

Dzisiejszy papież również nosi ten tytuł.

W czasach gdy Jan spisywał Objawienie był on na zesłaniu na wyspie Patmos za głoszenie o Isusie.

To był rok ok 100 i wtedy Rzym był jeszcze pogański i nie przetransformował się w to czym jest dzisiaj.

Załóżmy że sześciu kolejnych królów Rzymu panowało średnio ok 30 lat , jedni mogli mniej lecz chodzi o przybliżoną średnią to daje nam ok 180 lat i dodajmy do tego 68 lat czyli rok śmierci Nerona to nam wychodzi ok 248 lat.

Nie jest to dokładna liczba i nie jesteśmy jej w stanie wyliczyć w oparciu o wiedzę jaką mamy lecz mamy w przybliżeniu ok 250 lat na 12 króli . A wiedząc jaki mamy prawidłowy obecnie czas wiemy że te 250 lat daje nam POŁOWĘ czasu trwania orła rzymskiego.

To niezmiernie ważne ponieważ dalej w proroctwie mamy BARDZO ale to BARDZO ciekawą informację:

(17) Odnośnie głosu, który słyszałeś, nie z głów jego, ale z pośrodku ciała jego, oto jego wyjaśnienie:

(18) w środku czasu tego królestwa rozpoczną się wielkie zmagania i będzie mu grozić upadek; jednakże nie upadnie i odzyska poprzednią moc.

W środku czasu orła nastąpiła jakaś wojna o władzę , możliwe że wielki bunt i to doprowadziło prawie do upadku orła.

Ruiny rzymskie z czasów cesarzy zdają się wynikiem toczonych wtedy walk.

Skoro wiemy że mamy piąty wiek a nie dwudziesty pierwszy to łatwo można wyliczyć że te „zmagania w środku czasu orła” muszą przypadać na czas nieodległy ok 250 lat temu!

Jak wiemy orzeł stale podbijał nowe królestwa i narody a jego dominacja nad całym światem została ugruntowana stosunkowo niedawno – prawdopodobnie właśnie w czasie po tych zmaganiach.

Po zmartwychwstaniu Isusa Rzym nie zaniechał podbojów i je kontynuował oraz prześladował i mordował ludzi wiernych nauką Isusa.

Możliwe że w połowie czasu orła nastąpił właśnie bunt reszty czujących się zagrożonych niepodbitych jeszcze królestw ziemi , który to bunt Rzym z trudnością stłumił po czym podbił te królestwa.

Tak zwana powódź błotna mogła być jednym z efektów toczonych wtedy walk. Rzym WYGRAŁ i uzyskał poprzednią moc i przejął władzę nad całą ziemią.

W tym filmie mamy po części potwierdzenie tej walki Rzymu i jego zwycięstwo nad całym światem zgodnie z proroctwami.

Ja jestem daleki od teorii utopijnego zjednoczonego świata przed tymi wydarzeniami ponieważ Biblia tego nie potwierdza tylko mówi nam o orle , który już samym swym istnieniem przeczy tej teorii.

Rzym trwa od 500 lat NIEPRZERWANIE czyli nie było żadnego starożytnego upadku jak mówi zakłamana historia tylko były wielkie zmagania z których Rzym wyszedł zwycięsko co już wyklucza zjednoczoną federację.

Idźmy dalej.

(19) A że widziałeś osiem małych skrzydełek przylegających do jego skrzydeł, takie jest wyjaśnienie:

(20) Ośmiu króli powstanie w nim, których czasy będą krótkie i ich lata szybkie;

(21) i dwóch spośród nich zginie, kiedy środek czasów się przybliży a czterech będzie zachowanych na czas, kiedy koniec zacznie się przybliżać, a dwóch będzie zachowanych aż do końca.

Zapewne chodzi o przekształconych już z cesarzy na papieży królów orla. Nazwani oni są małymi skrzydełkami więc nie mogą być upadłymi aniołami , których to Rzym do niedawna kontrolował.

W czasach Jana Bestii już nie było lecz gdy wyszła ponownie z Otchłani to upadli aniołowie nie rządzili już samowolnie lecz byli kontrolowani przez papieży rzymskich jako najwyższych kapłanów szatana.

To co się wydarzyło w połowie czasu trwania orła ODCIĘŁO całkowicie ludzkość od poprawnej linii czasowej . Zasunięto szatańską zasłonę kłamstw w KAŻDEJ dziedzinie życia aż doszło do utrwalenia kłamstwa heliocentrycznego dopiero w tym stuleciu. Żyją jeszcze osoby których w szkołach uczono że ziemia jest płaska !

Cała historia jest sfałszowana a te zmagania o których mówi Biblia są nazywane przez niektórych „resetem i zniszczeniem starego świata” .

Rzym fałszywie ogłosił się Bożą instytucją i podbij cały świat za pomocą wojsk US oraz systemu finansowego fałszywego pieniądza posługując się takimi marionetkami jak Rotszyldowie , Rockefelerowie i inni. To do niedawna tworzyło potężną sieć terroru i nadzoru nad całą ziemią. Teraz to upada zgodnie z proroctwami Boga , który wyznaczył czas na władzę orła i ten czas DOBIEGA już końca.

Dalej mamy informację o trzech głowach orła co zdaje się pasować do trzech ostatnich królów Rzymu czyli Jana Pawła , Benedykta i Franciszka.

(22) A że widziałeś trzy głowy w spoczynku, oto wyjaśnienie:

(23) W ostatnich dniach Najwyższy wzbudzi trzech króli,  oni odnowią wiele rzeczy, i będą rządzili nad ziemią

(24) i jej mieszkańcami bardziej opresyjnie niż wszyscy, którzy byli przed nimi; dlatego oni są nazywani głowami orła.

(25) Ponieważ to oni zgromadzą jego wszelką nikczemność i dokonają jego ostatnich dzieł.

(26) Kiedy widziałeś większą głowę że zniknie; jeden z króli umrze w swym łóżku, ale w agoniach.

(27) Co do dwóch pozostałych, miecz pochłonie ich obu.

(28) Bo miecz jednego pochłonie tego, który jest z nim, ale on także padnie pod mieczem w ostatnich dniach.

Ci trzej królowie doprowadzili całą nikczemność orła do końca jak mówi proroctwo!

A skoro Watykan już upadł to nie ma innych kandydatów bo nowego papieża w takim razie już nie będzie!


Jan Paweł miał ogromną władzę i za jego rządów NWO czyli ekspansja Rzymu poszła ogromnie do przodu.

Wystarczy tylko prześledzić jego oficjalny życiorys w oparciu o naszą wiedzę i rysuje się nam obraz potężnego monarchy który bezlitośnie i w wielkiej obłudzie prowadził ludobójstwo narodu wybranego i innych prawych ludzi.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Pawe%C5%82_II

I umarł on w okropnych męczarniach na swoim łożu . Konał kilka dni , pamiętam jak TV w Polsce o tym ciągle mówiło i jak byli z tego powodu smutni. Na pogrzeb zjechał się prawie cały szatański świat!

Potem mamy Benedykta , który abdykował lecz zachował honorowy tytuł i Franciszka , który już PONOĆ nie żyje jeśli wierzyć Fulfordowi.

Niektórzy dopatrują się upadku papieża Franciszka w momencie gdy Trump odwiedził Watykan na krótko przed Covid-19. Po jakimś czasie zaczęły się pojawiać pogłoski że Franciszek nie żyje a jego miejsce zajmują aktorzy kontrolowani przez Chazarską Mafię bankierów (KM)

Jeżeli Franciszek faktycznie jest martwy a ten co występuję to aktor wtedy możemy już powiedzieć o wypełnieniu się proroctwa o trzech głowach orła.

Jeżeli tak jest to spójrzmy co następuję po tym:

(29) A to, że widziałeś dwa małe skrzydła przechodzące ku głowie, która była po prawej stronie,

(30) taka jest interpretacja: to są ci, których zachował Najwyższy na koniec orła; to był rząd krótki i pełen zamieszania tak, jak to widziałeś.

Dwa małe skrzydła przychodzą ku jednej z głów orła co oznacza że się one bardzo do niego zbliżyły. Może na tyle aby ją usunąć i przejąć podstępem władzę?!

Spiski i królobójstwo to nic nowego w Imperium Romanum…

Te dwa małe skrzydła to rząd krótki i pełny zamieszania zachowany na koniec orła.

Jak sami widzimy koniec orła się już zaczął . Nastąpił upadek władzy papieży i Watykanu a ci którzy jeszcze rządzą i trzymają się jako tako to rządy pełne zamieszania , które mają być krótkie.

Jeżeli rządy krótkie i pełne zamieszania już trwają od Covid-19 to wyjaśnia nam wszystko.

Według mojego rozeznania mowa tutaj o KM która była kontrolowana do niedawna przez Watykan oraz o  WEF który nadal próbuję rządzić całą ziemią. W ich  szeregach mogą  kryć się dwa ostatnie skrzydła . Możliwe że jednym z nich jest Schwab lub nie znamy ich personali.

Faktem jest że to  koniec orła rzymskiego który NIE ODZYSKA już mocy dlatego oglądamy wielkie zamieszanie wśród władz , które niedługo już upadną i zostaną zastąpione przez dziesięć rogów Bestii czyli 10 nowych królów (Putin jest jednym z nich)


Czas orła się kończy i obserwujemy to na własne oczy
jesteście tego naocznymi świadkami dlatego musicie być już gotowi jak przekazał nam Syn Boży !

Dlatego czuwajcie i nie planujcie sobie długiego życia w tym świecie ponieważ wzięcie do nieba może być w każdej chwili.

Jak chcecie dostąpić tego zaszczytu to musicie być gotowi zarówno pod względem posłuszeństwa wobec Boga jak i gotowi pod względem psychicznym.

Ten świat już NIGDY nie będzie taki jaki znacie sprzed Covid-19 , który jest PRZEŁOMEM – mamy czasy końca i wszystko się zmieniło i zmienia nadal!

Bądźcie gotowi na to zamiast snuć plany na przyszłość w tym świecie ponieważ POWTÓRZĘ mamy czasy końca i żadne plany na życie w tym świecie już nie mają znaczenia bo ten świat się kończy!

Liczy się tylko Bóg i to co zamierza On przeprowadzić na całej ziemi. Reszta czyli ta cała iluzja zwana życiem w społeczeństwie się nie liczy ponieważ to społeczeństwo się wali równocześnie z kłamstwami szatana! Bez kłamstw ten świat nie istnieje a my znając Prawdę jesteśmy poza tym światem czyli kłamstwem.

A Bóg już zaczął działać dlatego bądźcie gotowi na wzięcie do nieba każdego dnia jak przekazał nam Syn Boży!

Napisano w ziemi Arzareth 15 dnia ósmego miesiąca.