144 000 zrodzonych przez Boga.

Bóg zrodził swoich wybranych powodując u nas nawrócenie się do Niego abyśmy byli gotowi na mające nastąpić porwanie . Ten artykuł jest kierowany do tych którzy świadomie odrzucili zło a wybrali dobro korzystając z Prawa do zbawienia , które umożliwiła ofiarna śmierć Syna Bożego za nasze grzechy .

Ci którzy to nieobłudnie zrobili należą do wybranych Boga stu czterdziestu czterech tysięcy .

Powtórzę jeszcze raz bracia i siostry .

Ofiara śmierci doskonałego człowieka Syna Bożego Isusa Chrystusa to umożliwiła i po Jego śmierci i zmartwychwstaniu zostało nadane Prawo do zbawienia i odpuszczenia grzechów w tym grzechu pierworodnego.

Jeżeli nie czytałeś/czytałaś , przeczytaj a jak należysz do wybranych zrozumiesz w jaki sposób Bóg ciebie obudził do twego przeznaczenia !

https://arzareth.home.blog/2020/05/03/ponowne-narodzenie-wyjasnienie-syna-bozego-naszego-krola-i-nauczyciela-czym-jest-nawrocenie-do-boga/

Objawienie Isusa

Rozdział 12:

(5) I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu.

144 000 z każdego plemienia Izraela , którzy narodzili się na nowo .To oznacza że Bóg zrodził nas , stworzył i staliśmy się dziećmi Bożymi !

Dlatego Bóg was nazwał wybranymi i wykupił was z ziemi jako pierworodnych abyście stali się niejako zaczątkiem nowego stworzenia . To On ,wasz Ojciec spowodował wasze narodziny tak kierując wydarzeniami abyście urodzili się z takimi genami jakie macie i opiekował się wami od momentu narodzin !

To nie wasz ojciec ani matka podjęli decyzję o waszym narodzeniu tylko Bóg !

Ewangelia Jana

Rozdział 1:

(13) Którzy narodzili się nie z krwi ani z cielesnej woli, ani z woli mężczyzny, lecz z Boga.

To że przyszliście na ten świat było z góry zaplanowane przez Boga , który ma kontrolę nad swym ludem i dba o jego geny aby 144 000 mogło przyjść na świat zgodnie z Jego wolą ,

aby gdy nadejdzie czas spowodować wasze PONOWNE narodzenie wybudzając was ze snu w jakim żyliście do tej pory za pomocą swego Ducha – Ducha Prawdy udostępnionego po zmartwychwstaniu Syna Bożego.

Wasze dusze zostały tak specjalnie stworzone przez Boga aby były dokładnie takie jakie mają być aby pełnić Jego wolę !

Dlatego ludzie , którzy nie zostali powołani do grona 144 000 nie są w stanie was zrozumieć ponieważ …wyprzedzacie ich o wiele w tym jak zostaliście stworzeni przez Boga i jak zostaliście za sprawą Ducha Prawdy wprowadzeni w sprawy Królestwa .

Bóg ich nie wybrał i nie dał im odpowiedniego umysłu , który by to wszystko ogarnął co wy już zrozumieliście . Wam Bóg udziela mądrości i zrozumienia swego Słowa .

Innymi słowy urodziliście się po to aby zwyciężyć ten świat i zostać porwanymi do nieba – do Boga i jego tronu przed czasem sądu 42 miesięcy .

I Bóg wie że nie spoczniecie na laurach tylko będziecie z całych sił starać się wypełniać Jego wolę ponieważ Go kochacie jak dziecko kocha swego ojca i rozumiecie Jego Plan ponieważ on was SPECJALNIE takimi uczynił abyście rozumieli i ufali Mu pomimo tego że tak naprawdę nie wiemy w jaki sposób …staniemy się do Niego podobni gdy staniemy przed Bogiem siedzącym na swym tronie!!

1 List Jana

Rozdział 3:

(2) Umiłowani, teraz dziećmi Bożymi jesteśmy, ale jeszcze się nie objawiło, czym będziemy. Lecz wiemy, że gdy się objawi, będziemy do niego podobni, gdyż ujrzymy go takim, jakim jest.

To nie wywyższanie się tylko taka jest PRAWDA zawarta w Słowach Boga i Syna , które znacie , zrozumieliście i uwierzyliście w nie !

Jeżeli nie czytałeś/czytałaś , to przeczytaj a zrozumiesz że dla Boga to żaden problem zabrać Cię ….do siebie !!

On to zaplanował i postanowił na długo przed twoim urodzeniem !!!

https://arzareth.home.blog/2020/07/17/blogoslawieni-czystego-serca-poniewaz-oni-boga-ogladac-beda/

Księga Henocha

Rozdział 81:

1 Powiedział mi jeszcze: „Henochu! Zajrzyj do księgi tablic niebieskich i przeczytaj, co w nich jest napisane, i poznaj każdy szczegół!

2 Przyjrzałem się wszystkiemu na tablicach niebieskich i przeczytałem to wszystko, co było napisane, i wszystko pojąłem. I przeczytałem księgę i wszystko, co było w niej napisane, wszystkie czyny ludzi i wszystkich, którzy narodzili się z ciała na ziemi aż do ostatniego pokolenia.

To już nie są żarty i gdybania i musicie być gotowi i żyć w tej świadomości że ..zostaniecie porwani !

Wasze życie należy do Boga od ….MOMENTU WASZYCH NARODZIN !!!

I waszym przeznaczeniem jest być doskonałymi jak wasz Ojciec który jest w niebie !

Objawienie Isusa

Rozdział 14:

(1) I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli wypisane jego imię na czole i imię jego Ojca.

(2) I usłyszałem głos z nieba jakby szum wielu wód i jakby łoskot potężnego grzmotu; a głos, który usłyszałem, brzmiał jak dźwięki harfiarzy, grających na swoich harfach.

(3) I śpiewali nową pieśń przed tronem i przed czterema postaciami i przed starszymi; i nikt się tej pieśni nie mógł nauczyć, jak tylko owe sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy zostali wykupieni z ziemi.

(4) Są to ci, którzy się nie skalali z kobietami; są bowiem czyści. Podążają oni za Barankiem, dokądkolwiek idzie. Zostali oni wykupieni spomiędzy ludzi jako pierworodni dla Boga i dla Baranka.

(5) I w ustach ich nie znaleziono kłamstwa; są bez skazy.

Bóg przeznaczył 144 000 z 12 pokoleń Izraela swego narodu wybranego na swych pierworodnych czyli uwolnionych od grzechu pierworodnego i śmierci doskonałych ludzi takich jakimi byli Adam i Ewa przed swym upadkiem !

Jesteście odnowieniem gatunku ludzkiego w planie ratowania człowieka przez Boga , po to uczynił On swój naród wybrany i po to was zrodził .

List Jakuba

Rozdział 1:

(1) Jakub, sługa Boga i Pana Isusa Chrystusa, pozdrawia dwanaście pokoleń, które żyją w rozproszeniu.

(18) Gdy zechciał, zrodził nas przez Słowo, prawdy, abyśmy byli niejako pierwszym zarodkiem jego stworzeń.

Przestrzegacie Przykazań i macie w nienawiści zło a miłujecie dobro – tak was stworzył wasz Ojciec i wiele prób jakie przeszliście w swym życiu was tylko przygotowało do przyszłych funkcji w rządzie królewskim Isusa Mesjasza .

To wasze przeznaczenie od Boga i po to przyszliście na świat i MUSICIE to wiedzieć ponieważ czas już bliski !!

Napisano w ziemi Arzareth 9dnia 12 miesiąca.

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: