Prawdziwy cel szczepionki na „Korona Wirus”.

Prawdziwym celem szatana zawsze był od kiedy powstał i jest dalej Naród Wybrany posiadający najbliższe do Bożego DNA geny czyli Izrael potomkowie Jakuba których Bóg nazywa w Biblii ” niewiastą ” lub swoją małżonką oraz na przemian owcami i baranami .

Jeżeli nie czytaliście koniecznie najpierw przeczytajcie artykuł Henryka !

http://www.proroctwa.com/unikac-testow-i%20szczepionek-2.htm

Mamy proroctwo z Objawienia , które mówi nam że w czasach ostatecznych nazywanych również czasami końca szatan podejmie ostatnią zabójczą próbę zniszczenia narodu wybranego .

Objawienie 12:

(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.

(14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.

Próba ta tożsama z fizycznym atakiem zagrażającym dalszemu przetrwaniu Słowian zostanie przerwana przez samego Boga Wszechmogącego wraz z Synem przyszłym Królem Królestwa Bożego na ziemi w miejsce obecnego systemu zła szatana .

Ze względu na śmiertelne dla narodu wybranego i bardzo realne JUŻ TYM RAZEM zagrożenie ze strony szatana , który już nie cofnie się przed niczym , Bóg zorganizuje wzięcie wybranych do nieba a następnie sam osobiście wyprowadzi swój lud pośród ogromnych znaków i cudów z symbolicznego Egiptu jakim są kraje w których są więzieni i uciskani Jego LUDZIE . Tak jak 3500 lat temu tylko na o wiele większą skale-nawet nie jesteśmy sobie w stanie tego wyobrazić na obecną chwilę , tak jak nie wiemy w jaki cudowny , mądry i wspaniały sposób Bóg zaskoczy szatana rozpoczęciem swoich działań . Nie musimy tego wiedzieć , wystarczy że o tym wiemy i mamy PEWNOŚĆ 100 procentową co do planu naszego Boga i Ojca względem nas !

Chwała i cześć Bogu naszemu za łaskę i miłosierdzie jaką nam okazał pozwalając nam pojąć w stopniu nam potrzebnym i niezbędnym swoją wole abyśmy mogli się przygotować i być gotowymi na przybycie Syna Bożego !

Jutro to jest w poniedziałek 21 grudnia 2020 roku komisja leków Unii Europejskiej ma zatwierdzić szczepionkę przeciwko Covid lub inaczej „Korona Wirusowi” – pisze z dużej litery ponieważ to nazwa własna tego wielkiego oszustwa pod którego parawanem kryje się trucizna genetyczna mająca przeprogramować nasze DNA Słowiańskie i uczynić z nas nie lud Boży czyli hybrydy … szatan nie jest w stanie od wieków osiągnąć tego w sposób naturalny za pomocą mieszania ras dlatego chwycił się tej ostatecznej próby pokonania Boga w tej walce genetycznej przeciwko potomkom Jakuba – nam Słowianom prawdziwym Izraelitą .

Pośpiech z jakim pragną nas zaszczepić świadczy tylko o tym że …szatanowi kończy się czas .Przecież nie zależy im na naszym zdrowiu i dobru – w ten banał mało kto już wierzy!

Pierwsze szczepienia w UE , również w Polsce zapowiedzieli już na niedziele 27 grudnia czyli dzień po świętach rzymskich kiedy ludzie będą objedzeni , przepici najczęściej alkoholem i co tu dużo mówiąc mało myślący .Zmasowana kampania medialna jaka może nastąpić w ten dzień i następne na pewno nie pomoże w samodzielnej ocenie sytuacji a wręcz pogorszy tylko .

Zakłamane media milczą jak zaklęte o szkodliwości szczepień a ludzie są zaprogramowany by wierzyć tylko w POTWIERDZONE przez TV informacje. Nie ważne że w Internecie jest coś ujawniane – 90 procent MUSI mieć potwierdzenie z ekranu TV – wtedy staje się to dla nich prawda .W ten sposób kreują zakłamaną rzeczywistość od lat .

Możemy również spodziewać się cenzury internetu i blokowania stron o tematach szczepień jako antyrządowych , antyszczepionkowych i wrogich ‚powrotowi do normalności’ .Mówi się nawet o wyłączeniu internetu – uważam że nie jest to wcale NIEMOŻLIWE biorąc pod uwagę MOŻLIWOŚĆ trzeciej wojny światowej a nawet zwykłych kłamstw jako pretekstu jak to o mutacji wirusa w Anglii.

Co im szkodzi powiedzieć że ten zmutowany Korona Wirus ( Korona Trucizna) jest już w Polsce ?!….

Sami sobie dopowiedzcie w oparciu o znane nam już schematy działań tych lewicowych satanistycznych komunistów .

Mówią że szczepienia nie będą obowiązkowe .

I co ?

WIERZYCIE IM?!!

Czy możemy wierzyć IM choć na słowo ??

Ewangelia Jana

Rozdział 8:

  1. Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest KŁAMCĄ i ojcem kłamstwa.

Nie ma PRAWDY w diable i jego dzieciach !

My jako dzieci Boże nie wierzmy i nie ufajmy diabłu i jego dzieciom – Nigdy , PRZENIGDY !!!

Mówią ONI że szczepionki nie będą obowiązkowe tylko i wyłącznie po to aby nie wywoływać zbędnej w ich oczach i oczach ich ojca paniki wśród ludu Bożego . Oni prowadzą stado owiec prościutko na ubój i nie potrzebne im żadne przedwczesne niepokoje nim WIĘKSZOŚĆ nie wyrazi sprzeciwu wobec szczepionki a wtedy mniejszość będą mogli bezproblemowo wykończyć używając dobrze znanego nam KOMUNISTYCZNEGO kłamstwa – „WROGOWIE LUDU”

Wrogowie powrotu do normalności … Widzimy to doskonale !

Nikt nie będzie protestował przeciwko eliminacji wrogiego elementu stojącego na drodze do dawnego beztroskiego życia w ignorancji. Tylko jedno ale – To już nie wróci , nie ma odwrotu dla nikogo , zarówno dla nas jak i dla nich …..

Po to im ta cała akcja PRZEKONYWANIA naszych rodaków że JEDYNIE szczepionka może i POWSTRZYMA fałszywą epidemie . Nie ważne czy wierzysz w tego śmiertelnego wirusa , którego nawet NIKT nie widział na oczy pod mikroskopem bo go po prostu NIE MAJĄ w swych laboratoriach . Nie ważne czy wierzysz w skuteczność szczepionki masz po prostu uwierzyć że szczepionka nie wyrządzi ci krzywdy a jeżeli się zaszczepisz pomożesz w zakończeniu tej rozdmuchanej epidemii .

I tak masz myśleć w ich oczach jeżeli choć trochę przejawiasz samodzielne myślenie – „spoko nie ma zagrożenia epidemii , szczepionki to zwykły pic na wodę tylko po to aby zarobić kasę ,Oni pozwolą mi żyć z powrotem tak jak żyliśmy jak się zaszczepimy i skończą z tą farsą i paniką „. Kolejna sensownie brzmiąca warstwa kłamstwa w zwiedzeniu szatana.

Na chłopski rozum – zaszczep się albo nie damy ci żyć tak jak żyłeś do tej pory nauczony przez nas takiego życia od swego urodzenia. Lecz my dzięki naszemu Bogu dowiedzieliśmy się o prawdziwym życiu jakie mamy już teraz i jakie możemy mieć już wkrótce – o tym nauczył nas nasz Król i Nauczyciel Syn Boży Isus Chrystus mówiąc nam o „ponownym narodzeniu”

Teraz pragnę przejść dalej w oparciu o mój post z forum na temat szczepionki

https://zbawienie.forumotion.com/t47p125-szczepionki#19463

Szczepionka jaką chcą nas szczepić jest produkcji firm Pfizer i Biontech.

https://biontech.de/

Firma Biontech zajmuje się …genetyczną modyfikacją życia ! Oczywiście pod przykrywką walki z rakiem i ogólnopojętemu ” NASZEMU DOBRU” .Od tego zwrotu tyle razy już słyszanego od zakłamanych dzieci diabła z Tv i innych mediów normalnego człowieka aż trafia …ale cierpliwości .Cierpliwość naszego Boga już jest na wyczerpaniu i już wkrótce będziemy mogli cieszyć i radować się Jego sprawiedliowścią dla nas i ..dla NICH !!

Ale do rzeczy .

Pogrzebałem trochę w definicjach szatańskich metod psucia dzieł Boga .

Zacząłem od hasła biotechnologia – tym zajmuje się BioNtech..

Wikipedia przedstawia to wszystko w sposób bardzo subiektywny czyli po szatańsku podpinając tą technologię że wywodzi się od produkcji piwa …

Tylko że przy piwie nie tworzy się hybryd!

A to zwykle łamanie Prawa Boga krzyżowania gatunków i grzebania przy Jego wspaniałej pracy jaka było stworzenie organizmów żywych na ziemi w tym Bożego arcydzieła – człowieka !

Księga Kapłańska

Rozdział 19:

(19) Będziecie przestrzegać ustaw moich. Nie będziesz twego bydła parzył z odrębnym gatunkiem. Twego pola nie będziesz obsiewał dwojakim gatunkiem ziarna i nie wdziewaj na siebie szaty zrobionej z dwóch rodzajów przędzy.

Przyjrzyjmy się jak Prawa Boga co do zachowywania odrębności gatunkowej wszystkich Jego stworzeń są łamane oraz jak chytre jest tłumaczenie szatańskiej wikipedii co do tego procederu , który jest wyrazem niczego innego jak buntu wobec władzy najwyższej czyli Boga Wszechmogącego Stwórcy nieba , ziemi i każdej istoty żywej według swego gatunku.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Biotechnologia

Biotechnologia to używanie układów biologicznych, organizmów żywych lub ich składników w celu wytwarzania lub modyfikowania produktów lub procesów w określonym zastosowaniu.(…)
Produktami biotechnologii używanymi w genetyce i medycynie są także 
chipy DNA i znaczniki promieniotwórcze używane w medycynie.

Nowoczesna biotechnologia jest często związana z użyciem 
genetycznie zmodyfikowanych organizmów (GMO)”

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zwierzęta_modyfikowane_genetycznie

„Zwierzęta modyfikowane genetycznie, zwierzęta transgeniczne – zwierzęta, których DNA zostało zmodyfikowane metodami inżynierii genetycznej w celu uzyskania pożądanego efektu fenotypowego.’

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Mikromacierz_DNA

Mikromacierz DNA, chip DNA – płytka szklana lub plastikowa z naniesionymi w regularnych pozycjach mikroskopowej wielkości polami (ang. spots), zawierającymi różniące się od siebie sekwencją fragmenty DNA. Fragmenty te są sondami, które wykrywają przez hybrydyzację komplementarne do siebie cząsteczki DNA lub RNA.  

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Hybrydyzacja_kwasów_nukleinowych

Hybrydyzacja kwasów nukleinowych – zjawisko spontanicznego łączenia się komplementarnych nici kwasów nukleinowych (DNA z DNA, RNA z RNA lub DNA z RNA). Komplementarne nici kwasów nukleinowych ulegają rozdzieleniu (tzw. denaturacji) pod wpływem wysokiej temperatury lub substancji chemicznych, takich jak formamid lub mocznik.  

Co za kłamstwo. Spontanicznie , pod działaniem katalizatorów ? To jest ingerencja a nie działanie spontaniczne !


To nazywa się ” inżynieria genetyczna” – czysto szatańska nauka . ‚Poprawianie’ Boga zawsze kończy się NIEDOBRZE , ŹLE .

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Inżynieria_genetyczna

Inżynieria genetyczna – świadoma i celowa (kontrolowana przez człowieka) ingerencja w materiał genetyczny organizmów, w celu zmiany ich właściwości dziedzicznych. Polega ona na wprowadzaniu do komórekorganizmu, którego cechy chcemy zmienić (biorcy), określonego odcinka DNA innego organizmu (dawcy) – tzw. klonowanie DNA. Inżynieria genetyczna wykorzystywana jest również do wytwarzania tzw. ORGANIZMÓW TRANSGENICZNYCH

I dochodzimy do sedna sprawy :

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Organizm_zmodyfikowany_genetycznie

Organizm zmodyfikowany genetycznie, GMO(od ang. genetically modified organism) – organizm, którego genom został zmieniony metodami inżynierii genetycznej w celu uzyskania nowych cech fizjologicznych (lub zmiany istniejących)Bóg zakazał jakiegokolwiek grzebania przy DNA !!!

Oni z rozkazu swego ojca szatana CHCĄ zmienić Naród Wybrany w … TRANSGENICZNE HYBRYDY bez sumień takimi jacy są sami .

https://zbawienie.forumotion.com/t397-grzechy-lewicy#19862

Szatan dąży do tego od samego początku powstania i narodzin Jakuba . Tak jak to zrobił Adamowi w Edenie zapładniając Ewe i płodząc pierwszego syna nieprawości na ziemi swego syna Kaina .Sami wiemy jaki był jego stosunek do Boga – ŻADEN ! Zero wyrzutów sumienia bo BRAK SUMIENIA a bez niego nie da się żyć w świecie jaki zaplanował dla ludzi Bóg aby było …DOBRZE .

Po potopie nastąpił kolejny atak szatana na LUDZI tak że białe byki przestały się rodzić i Bóg musiał interweniować w obronie ludzkości . Ostatnim białym bykiem po potopie był Sem syn Noego . Szatan nieprzerwanie od Edenu toczy walkę przeciwko człowiekowi pragnąc zepsuć jego Boże DNA a Bóg stale odpiera te ataki aby człowiek mógł przetrwać .Nawet nie zdajemy sobie sprawy jakie będą nasze cele i zadania gdy szatan przestanie w końcu przeszkadzać Bogu w Jego woli.

Wróćmy do sytuacji po potopie gdy synowie Noego :

10 Zaczęli płodzić dzikie zwierzęta i ptaki, tak że wyrosły z nich różnego rodzaju lwy, tygrysy, wilki, psy, hieny, dziki, lisy, borsuki, świnie, sokoły, sępy, kanie, orły i kruki. Lecz wśród nich narodził się biały byk.

11 Zaczęli się wzajemnie kąsać. Lecz ten biały byk, który urodził się wśród nich, zrodził dzikiego osła oraz razem z nim białego byka i dzikie osły rozmnożyły się.

12 Lecz ten byk, który urodził się z niego, zrodził czarnego dzika i białego baranka. Czarny dzik zrodził wiele dzików, a baranek zrodził dwanaście baranków. (1księga Henocha rozdział 89)

Bóg interweniuje po raz kolejny i doprowadza do narodzin Abrahama – pierwszego białego byka urodzonego po potopie z którym zawiera Przymierze . Abraham płodzi Izaaka również białego byka a ten płodzi Jakuba – BIAŁEGO BARANKA oraz Ezawa czarnego dzika .

Jakub rodzi się ze wzmocnionymi genami obronnymi przez samego Boga już w łonie matki !

Izajasza

Rozdział 43:

1.Lecz teraz – tak mówi Pan – który cię stworzył, Jakubie, i który cię ukształtował, Izraelu: Nie bój się, bo cię wykupiłem, wołałem cię twoim imieniem, należysz do mnie.


Przez wieki szatan nieustannie atakował potomków Jakuba mamiąc ich bożkami i zanieczyszczając poprzez mieszane małżeństwa z hybrydami lecz pomimo tego Boże DNA nie zaginęło i owce nadal są owcami i baranami i nie zaliczają się do „dzikich zwierząt”


Teraz nastąpił ostateczny atak diabła na wybrany lud Boży – nie mogą nas wybić od wieków bo Bóg nad nami czuwa, nie mogą nas też DO KOŃCA zanieczyścić poprzez mieszanie z innymi skażonymi narodami ponieważ owce dalej rodzą się owcami – nawet ślepymi ale owcami . Ślepe owce nazywane również przez Boga zdziczałą latoroślą z czasów królestwa Izraela i Judy zostaną sprawiedliwie osądzone tak jak mówi nam proroctwo Henocha .

Niewola jaka nastąpiła z powodu grzechów ślepych owiec i w jaką wydał swoje owce Bóg przyniosła wspaniałe rezultaty !!!

Tak Bóg stworzył Jakuba już w łonie matki aby jego geny i geny jego potomków były bardzo odporne przysposabiając go w swego rodzaju jakiś system obronny przed genami szatana i upadłych aniołów tak aby nie dało się całkowicie zniszczyć w nas genu Bożego .

Ciężko o tym pisać ponieważ niewiele znamy szczegółów a nasza wiedza o genetyce Bożej jest wręcz znikoma lecz spójrzcie na siebie – wasza miłość ku Bogu Ojcu naszemu jest olbrzymia i powoduje że chcemy aby był z nas zadowolony dlatego przestrzegamy Przykazań i rozumiemy że TYLKO Jego Prawa mogą zapewnić porządek i ład na ziemi i w niebie dlatego też wszelcy przeciwnicy muszą być usunięci przez Syna Bożego Króla naszego Isusa Mesjasza .To nasz świadomy wybór i taki będzie przedstawiony każdemu na ziemi .


Oni sami to przyznają że Słowian nie da się zasymilować z innymi narodami aby skutecznie zatracić ich geny – ich trzeba wybić. Jakiś rabin Chabadu tak mówił.

Lecz nie mogą nas powybijać co do nogi to szatan wymyślił SPOSÓB aby zmienić i zanieczyścić lud Boży tak aby przestał…być ludem Bożym.

Postanowił on zmienić już narodzone owce Boże poprzez zewnętrzna ingerencję obcym DNA zapewne swoim i anielskim . Przegrał na poziomie rozmnażania poprzez sex i wziął się za ….INŻYNIERIE GENETYCZNĄ . Nasienie upadłych aniołów i samego szatana przegrywa podczas procesu zapładniania komórki jajowej przez plemnika ! [ Moje tłumaczenie na chłopski rozum ! 🙂 ] I tak mężczyzni słowiańscy przekazują geny dalej ponieważ Bóg w jakiś cudowny sposób tak to zaplanował i ukształtował że jest to MOŻLIWE . Nie jesteśmy nawet w stanie pojąć jak to działa .

Szatan od wieków przegrywa tą walkę przeciwko systemowi obrony DNA ludu Bożego w jaki przysposobił go nasz kochany Bóg.

Tą ochronę Bożą poświadcza Jego Słowo w Biblii oraz NAMACALNY widzialny dowód w tym że istniejemy do dzisiaj i …posiadamy sumienia Boże będąc Jego dziećmi jako potomkowie błogoSławionego ludu Bożego Izraela !

Dla przykładu ogromna część narodów świata została już tak porządnie skażona genami szatana i upadłych aniołów że na tą chwilę praktycznie gardzą oni Bogiem już w swym sercu , kochają ten świat i nie będą mieli większych problemów wziąć znamienia Bestii podczas 42 miesięcy . Zaś Słowianie , ci PRAWDZIWI , zazwyczaj meczą się w tym świecie nie rozumiejąc zła jakie ich otacza i stałego uciskania ich przez władze do tego stopnia że podświadomie zaakceptowali swój los i potulnie idą jako owce prowadzone przez stado wilków – ich twardy kark został ugięty , złamany przez wrogów i gdy nadejdzie czas wyzwolenia to z płaczem będą się cieszyć ze swojego Boga i dobra jakie im wyświadczy lecz i tak znajdą się na pustyni niepokorni i hardzi – takich Bóg odrzuci i dopiero wtedy tchnie nowego ducha w swoje owce co oznacza danie im „nowego mięsistego serca” w miejsce „kamiennego”…

Sami widzimy jak się sprawy mają a każdy kolejny dzień jest świadectwem że Bóg mówi prawdę a szatan i rządy jego świata kłamią.Prawdziwym celem jesteśmy my Słowianie ponieważ reszta świata jest praktycznie gotowa na świadome i publiczne odrzucenie Boga na rzecz szatana i Bestii, choć będą i tacy co odmówią – Objawienie nazywa ich „resztą potomstwa niewiasty ” i oni zmartwychwstaną i otrzymają życie wieczne za śmierć z rąk Bestii. Lecz żaden PRAWDZIWY nie farbowany Słowianin nawet pomimo bałwochwalstwa NIGDY nie zacznie publicznie wielbić szatana wypierając się jednocześnie Boga oraz Isusa Chrystusa !

Parcie na szczepionkę według mego zrozumienia będzie coraz większe i możemy się spodziewać nagłych zwrotów w mowie rządzących i jeszcze większego przyspieszenia w polityce szczepień .Co tak naprawdę zawierają szczepionki przeznaczone dla Słowian , nawet tych za granicą ? Jestem pewien – powtórzę że to moje przekonanie i zrozumienie– że w szczepionkach dla nas są geny szatana i upadłych aniołów których naklonowali za pomocą inżynierii genetycznej ZAKAZANEJ przez Boga i w ten sposób chcą pokonać system obrony naszego Słowiańskiego DNA w który przysposobił nas sam Bóg Wszechmogący – Ojciec wszystkich plemion izraelskich .Tym razem jednak szatan się przeliczył a ten atak to wyraz jego bezsilności wobec mądrości Boga który tak SKUTECZNIE zabezpieczył swój naród wybrany .Tonący brzytwy się chwyta !

Chcą dotknąć „źrenicy oka Boga” !!!!Bóg nie dopuści aby DOKOŃCZYLI swego dzieła i zmieniali jego owce w … HYBRYDY nadając nam nowe cechy fizjologiczne i genetyczne podobne do …nasienia węża !


Bóg to wie i możemy być pewni że OBRONI On Słowian przed takim ..chytrym podstępem. Jedno jest pewne szczepionka na Korona Wirus jest bardzo niebezpieczna że względu na OBCE nieludzkie DNA które zawiera i może pozbawić nas naszego Bożego sumienia , zdrowia a nawet życia i tak namieszać w naszym DNA że ” nie ocaleje żadna istota” .

Ufajmy Bogu i nie bójmy się naszych wrogów NAWET jeżeli będą nam otwarcie grozić restrykcjami a nawet że zaszczepią nas na siłę. Nigdy przenigdy nie zgłaszajcie się sami DOBROWOLNIE do punktu szczepień pod żadną groźbą czy otrzymanym skierowaniem np z zakładu pracy lub bezpośrednio od szatana z jego ‚ministerstwa zdrowia’ czy ‚sanepidu’. Nie możemy także używać przemocy ani walczyć fizycznie przeciwko nim nawet jakby wojsko lub inne służby siłą mieli przyprowadzać nas do punktów szczepień .Nie pisze tak aby was wystraszyć – pisze tak dlatego ponieważ to satanistyczni KOMUNIŚCI którzy nie cofną się już przed NICZYM! Interwencja Boga może być w ostatniej chwili , nawet tuż przed przystawieniem nam strzykawki do ciała… Taki scenariusz może i jest przesadzony ale pamiętajmy że porwanie nastąpi z POWODU REALNEGO bezpośredniego zagrożenia życia wybranych – ja chciałem tylko zobrazować aby każdy z was był przygotowany na stuprocentowe zaufanie do naszego Boga , że zainterweniuje On w stosownym i odpowiednim czasie .

Nie bójmy się nadchodzącej presji szczepionkowej !

A może Bóg nas wszystkich zaskoczy takim rozwiązaniem kwestii szczepień na „Korona Wirusa” które nam teraz nie przychodzi do głowy ale jak się stanie to sobie powiemy wtedy :” No jasne przecież tak było w tym proroctwie , jak mogliśmy tego nie skojarzyć , teraz to takie proste !!!” . Niektóre proroctwa są tak skonstruowane że nie sposób dokładnie przewidzieć co Bóg zamierza prócz celu jaki chce osiągnąć – A ten cel znamy !!

Wiemy tyle ile mamy wiedzieć na tą chwile , dlatego czuwajmy i bądzmy wierni Przykazaniom i pamiętajmy że nasz Bóg nam przyrzekł :

2 Księga Ezdrasza

Rozdział 16:

(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię.”Nasz Bóg przyrzekł nam i to wielokrotnie a Syn Boży to potwierdził że wyprowadzi On owce z niewoli a nie dziki ,wilki czy hieny zatem nie ma mowy o żadnym nieodwracalnym zhybrydzeniu owiec które mają być wyprowadzone na pustynie

Ewangelia Jana

Rozdział 10:

(15) Jak Ojciec mnie zna i Ja znam Ojca, i życie swoje kładę za owce.

(16) Mam i inne owce, które nie są z tej owczarni; również i te muszę przyprowadzić, i głosu mojego słuchać będą, i będzie jedna owczarnia i jeden pasterz.

(17) Dlatego Ojciec miłuje mnie, iż Ja kładę życie swoje, aby je znowu wziąć.

Syn Boży poinformował i zapewnił nas również że :

Ewangelia Mateusza

Rozdział 24:

(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.

(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych BĘDĄ skrócone owe dni.

2 Księga Ezdrasza

Rozdział 2;

(12) Drzewo żywota da im wonność perfum, a oni nie będą się trudzić, ani się nie zmęczą.

(13) Proście, a weźmiecie. Módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!Prośmy Boga naszego o to codziennie na kolanach a nas wysłucha , zresztą sam nas do tego zachęca ponieważ chce abyśmy otrzymali nagrodę Królestwa za swą wierność !

Czasu już niewiele i te święta MOGĄ być już ostatnią okazją dla co niektórych czytelników( jeśli się tacy jeszcze uchowali) by POKAZAĆ Bogu swoją zdecydowaną postawę CHĘCI uczestnictwa w życiu wiecznym …odmawiając podzieleniem się opłatkiem poświęconym bałwanowi matce boskiej .

Ufajcie NASZEMU Bogu z całego serca i módlcie się a On was wzmocni i poprowadzi…w tych dniach !!

Napisano 7 dnia 11 miesiąca w ziemi Arzareth.

Nowy artykuł Henryka poświadczający że my jako świadomi stanu rzeczy nie możemy się NIGDY zgodzić na przyjęcie tej szatańskiej szprycy obcego DNA zwanej „szczepionką COVID „

http://www.zbawienie.com/cov-19-atakiem-na-biale-chrzescijanstwo.htm

Dodano 22 dnia 11 miesiąca w ziemi Arzareth .

Ponad to tutaj w tych dwóch działach na forum razem z Henrykiem publikujemy na bieżąco na temat tych szpryc genetycznej broni przeciwko nam pod fałszywą nazwą „Szczepionka Covid-19” :

  1. https://zbawienie.forumotion.com/t395-szczepic-sie-czy-nie-szczepic
  2. https://zbawienie.forumotion.com/t47p225-szczepionki#20338

Dodano i zaktualizowano 11 dnia 3 miesiąca w ziemi Arzarteh.

Reklama