Możliwa strategia spisku COVID na najbliższy czas.

Syn Boży nam oznajmił:

Ewangelia Mateusza

Rozdział 24:

(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

  1. I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.

Dopiero teraz w świetle trwającego już prawie rok ujawnionego nam spisku COVID możemy spróbować wytłumaczyć co nasz Król miał na myśli mówiąc :

” zaraz po udręce owych dni”

Wiemy że atak szatana wymierzony jest w nas Słowian czyli Naród Wybrany , który Bóg zaprowadzi na pustynie tak jak kiedyś naszych przodków wywiódł z Egiptu. Słowianie zamieszkają w namiotach tak jak to było w „dniach spotkania” .Bóg osobiście sprawiedliwie osądzi każdego i podobnie jak 3500 lat temu u stóp Synaju tak i teraz KAŻDEMU zostanie przedstawiony wybór i jak mówią proroctwa wtedy poznają swojego Boga . Czas na pustyni to będzie cudowny okres w którym Izrael pojedna się ze swoim Stwórcą , który osłoni go od terroru równolegle trwających rządów Bestii.

Wróćmy do obecnego czasu ..

Znamy plan szczepień uzasadniony oszustwem epidemii dzięki której zdołano wystawić go na światło dzienne . Władze chcą wstrzyknąć nam śmiertelnie groźną obcą substancje opartą o zmieniony genetycznie kod RNA , który ma zmienić nasze słowiańskie DNA Boże robiąc z nas pozbawione sumień istoty podatne na manipulacje demoniczną .Tak jak nasienie węża !

To właśnie sumienie Boże czyni nas LUDŹMI Bożymi i odróżnia nas od nasienia węża które nierzadko jest opętane i sterowane przez demony co widać dobrze u aktorów , którzy sami przyznają że w trakcie odgrywania największych ról byli po prostu …OPĘTANI i ten stan dawał im nieLUDZKIE wręcz możliwość – rzecz oczywista UDAWANIE kogoś kim się nie jest to ICH cecha dominująca .Dlatego po uczynkach ich rozpoznajemy a te są wręcz imponująco ZŁE – ostatnie 400 lat pokazuje nam aż za dobrze do czego są zdolni i że są ….CORAZ GORSI !

I teraz chcą przejść samych siebie posłuszni szatanowi i jego aniołom chcą …ZNISZCZYĆ rasę ludzką atakując w pierwszej kolejności Naród Wybrany który zawiera 144 000 przyszłych króli oraz wybranych do wzięcia żywcem do nieba.

Bóg nie dopuści do żadnego szczepienia , które wbrew WOLNEJ WOLI ludzi ZMIENI Jego najwspanialsze dzieło czyli człowieka w COŚ zupełnie innego na wzór nasienia węża .

Musi być WOLNY WYBÓR – wybór pomiędzy Bestią a Bogiem też będzie dobrowolny. A zasady znamy .

Szatan występując z tak zdradzieckim atakiem przeliczył się i to zupełni a POWSTRZYMYWANIE się Boga zgodnie z Jego miłosierdziem najwyraźniej bierze za oznakę słabości jak Henryk trafnie zauważył w nowym artykule .Prócz tego szatan to PRZESTĘPCA Prawa i jego zrozumienie pewnych proroctw Boga jest błędne a w swojej pysze zapędził się tak daleko że może uważa że jest w stanie ….ZMUSIĆ Boga do przyznania mu racji w kwestii… UCZYNIENIA CZŁOWIEKA.

Szatan od początku uważa że Bóg czyniąc człowieka na swój obraz i podobieństwo popełnił błąd i stara się to udowodnić ZA WSZELKĄ cenę – ale poniósł porażkę w momencie śmierci Syna Bożego i Jego zmartwychwstania .Nasz Król Isus Mesjasz pokazał ponad wszelką wątpliwość jako człowiek na ziemi że można zwyciężyć i dał przykład jak mamy postępować aby uzyskać zbawienie – pokazał nam drogę życia którą przekazał Mu sam Ojciec .

Ewangelia Jana

Rozdział 7:

  1. Na to odpowiedział im Isus, mówiąc: Nauka moja nie jest moją, lecz tego, który mnie posłał.

Rozdział 12:

(49) Bo Ja nie z siebie samego mówiłem, ale Ojciec, który mnie posłał, On mi rozkazał, co mam powiedzieć i co mam mówić.

  1. I wiem, że przykazanie jego jest żywotem wiecznym. Przeto, co Ja wam mówię, mówię tak, jak mi powiedział Ojciec.

Wszystko co powiedział Syn to przekazał nam od Ojca . Słowa z rozdziału 24 ewangelii Mateusza również .

Od wiosny jesteśmy stale bombardowani koronowirusową grą polegającą na zaakceptowaniu i zgodzeniu się na szczepionke mRNA którą niewątpliwie opracowano dużo , dużo wcześniej .Skoro to tak ważny element planu szatana zapewne latami a może i dekadami trwały nad nią prace .

Obiecują nam że szczepionka załatwi powrót do normalności i tego co było – tak kochanego konsumpcyjnego stylu życia przez ogromną większość naszego narodu .Schematyczność roku kalendarzowego od wakacji do wakacji , od wczasów do wczasów , od świąt jednych do drugich i … stabilizacje z pracą aby mieć pieniądze na jedzenie i ,,,konsumpcje innych rzeczy jak sprzęt RTV , AGD ,kupno nowego wozu , niedroga wycieczka do Turcji lub Egiptu , chodzenie do pubów , barów na kilka głębszych ze znajomymi , pójście na dyskotekę lub koncert lata z radiem , kabareton itd można wyliczać w nieskończoność .

Powrót do tego wszystkiego ma załatwić właśnie szczepionka mRNA firmy BioTech i Pfalzer – już sama nazwa BIO TECH powinna wywołać słuszny lęk – BIOTECHnologia !

Najpierw postraszyli na wiosnę tarczą antykryzysową kiedy zarabialiśmy znacznie mniej , poobcinali nam wynagrodzenia i urlopy a dużo małych firm zbankrutowało i zostało przejęte przez korporacyjne banki , nałożyli na nas ZUPEŁNIE niepotrzebne restrykcje aby uwiarygodnić epidemie i w dodatku napluć nam w twarz zmuszając do noszenia szkodliwych maseczek niechroniących przed niczym . Duża część narodu widzi ten bezsens lecz nie wiedząc i nie znając prawdziwych przyczyn nie są w stanie racjonalnie ocenić sytuacji .Czekają cierpliwie że jakoś to będzie i wróci NORMALNOŚĆ do której przez tyle lat PRZYZWYCZAIŁ i UZALEŻNIŁ ich szatan .Należy wspomnieć że to życie na TYM ŚWIECIE nie jest NORMALNE tylko chore i dlatego tylu słabszych i wrażliwszych nie jest w stanie żyć w takim świecie i popełnia samobójstwa lub wpada w szpony nałogu czy to najbardziej popularnego alkoholowego czy narkotykowego tłumiąc w ten sposób swoją wrażliwość i prawość duszy aby jakoś przeżyć w tym chorym świecie . NORMALNIE to będzie dopiero jak siłą zostanie ustanowione Królestwo Boże z Isusem Mesjaszem jako Królem stosującym 10 Przykazań Boga Wszechmogącego .

W Polsce dużo się mówi że ogromna część społeczeństwa nie da się zaszczepić – aż 80 procent i że może dojść do rewolucji .

Również pojawiły się świadectwa ludzi z branży medycznej z USA że władze powiedziały im żeby się nie bali ponieważ NIE BĘDĄ ich szczepić tylko POWIEDZĄ tak w TV aby uwiarygodnić BEZPIECZEŃSTWO szczepionki na COVID … Czyli zwykłe kłamstwo .

Henryk o tym ostrzegał na forum i to zdaje się być prawdą !

Prócz tego ogłoszono że Anglia zacznie szczepić już od 7 grudnia .

Jeden z wielu artykułów z szatańskich mediów mówiący o tym :

https://telewizjarepublika.pl/wielka-brytania-pierwsze-szczepienia-na-covid-19-dostepne-juz-za-10-dni,106911.html

Zacytuje ciekawe według mnie zdanie , które dużo nam mówi :

„Starsi rangą pracownicy NHS stwierdzili, że czują presją polityczną ze strony rządu Borisa Johnsona, aby jak najszybciej uruchomić program szczepień, nie tylko po to, by chronić życie, ale także po to, by pomóc poprawić nastroje społeczne i wzbudzić optymizm po ponurych dziewięciu miesiącach pandemii.

Szczepienia mają wzbudzić w ludziach OPTYMIZM związany z …ZAKOŃCZENIEM tej fałszywej pandemii która pozbawiła ich schematu życia do którego byli przyzwyczajeni i który kochali , już nie mówiąc o prawdziwych dramatach ludzi posiadających jeszcze swoje małe biznesy które zostały mówiąc prosto – specjalnie zniszczone .

Od kilku miesięcy REGULARNIE media całego świata powtarzają że JEDYNIE szczepionka może i powstrzyma pandemie , którą nawiasem mówiąc sami wprowadzili aby właśnie nie było masowego sprzeciwu przeciwko TEJ szprycy której działanie dobrze zna nasz Bóg .

Związane z tym wspomniane wcześniej planowane oszustwo kłamstwa podania tej konkretnej szczepionki wyznaczonym służbą medycznym i mundurowym może POWAŻNIE wpłynąć na opinie publiczną zwłaszcza jeżeli media będą podawać sukces . Znamy działanie wiadomość regularnie puszczanych kilka razy dziennie w dziennikach w telewizorach w niemal każdym domu w Polsce. Mogą ogłosić na przykład koniec pandemii w Anglii … Otwarcie pubów , barów , dyskotek , podawać relacje aktorów udających zwykłych ludzi na ulicy że wzięli szczepionkę i czują się dobrze uśmiechniętych że W KOŃCU jest normalnie i mogą iść na mecz piłki nożnej.

Widzimy doskonale taką możliwość perfidii tego planu który JEŻELI zostanie w ten sposób poprowadzony zakończy się sukcesem ! szatan zbyt dobrze zna przyzwyczajenia ludzi i ich przywiązanie do tego świata i dlatego to wykorzystuje .

Wszystko może zacząć wracać do ‚normy’ , liczby ‚zakażeń’ spadać bo tak powiedzą w TV .

W Polsce 27 grudnia ma się zakończyć tak zwany etap odpowiedzialności i MOGĄ zacząć wtedy PROMOWAĆ na potężną skale sukces szczepień może za przykład dając Anglię , którą większość naszych rodaków darzy ciepłym uczuciem i uważa za sprzymierzeńca od lat .I wybór właśnie Anglii za ” dobry przykład” dla Polski i reszty krajów Słowian jest jak najbardziej logiczny – przecież Anglia od wieków zawsze stała po naszej stronie !

Nic dalszego od prawdy – od ’17 wieku’ to nasz śmiertelny wróg , który zawsze działał zdradziecko i podstępnie wobec narodu wybranego – od czasu gdy ŻYD Cromwell kazał ściąć ostatniego króla angielskiego nieŻYDA . Od tamtego czasu na tronie Wielkiej Brytanii zasiada żydowskie nasienie węża które obecnie nie kryje nawet swej pedofilii.

Lecz mało kto daje temu wiarę choć to nie są TAJNE informacje i dlatego zapewne Anglia została wytypowana do tego zadania . Każdy ciepło myśli o Wielkiej Brytanii w przeciwieństwie do Niemiec czy chociażby …”rusków” choć to nasi braci którzy bardzo cierpią pod jarzmem okrutnych Żydów chazarskich od czasów rewolucji bolszewickiej .

Na obecną chwile duża część naszego narodu mówi że odmówi szczepienia …lecz już pojawiły się pogłoski , nawet u mnie w pracy że osoba niezaszczepiona nie będzie mogła świadczyć swej pracy .

Skądś się wzięły owe pogłoski …

U mnie w pracy wczoraj zarząd rozesłali maila do wszystkich działów w sprawie stosowania się do reżimu sanitarnego w związku z COVID i stosowania się do zaleceń rządu bez względu na OSOBISTE PRZEKONANIA. Czyli czy wierzymy w epidemie czy nie mamy się stosować pod groźbą kar dyscyplinarnych i nawet finansowych . Tak samo może być ze szczepionką i znając rząd nie zachwają się wprowadzić prawa nakazującego pracodawcy zatrudniać tylko bezpieczne zaszczepione osoby – oczywiście w imię bezpieczeństwa publicznego .Jeszcze rok temu takie coś byłoby nie do pomyślenia lecz czasy się zmieniają i ucisk się wzmaga .Czy teraz to wydaje się nieprawdopodobne ? Wszystko dąży do władzy Bestii – tylko że Bóg to przerwie bo Jego lud nie ucierpi od Bestii – Tak nam przyrzekł.

I widząc po ludziach ich nieskrywaną bezradność to dadzą się zaszczepić .Dla większości utrata pracy i brak możliwości zatrudnienia oznacza po prostu załamanie się świata – DOSŁOWNIE. Nie mają oni ufności w Bogu ,nie rozumieją tego co się dzieje , boją się możliwości pozbawienia ich dochodów i związanego z tym brakiem pieniędzy co może się skończyć nawet pozbawienia dachu nad głową .

Jeżeli wprowadzą takie prawo w Polsce a może i na świecie a już mówi się o tzw ‚paszportach covid’ to będzie oznaczało praktycznie złamanie oporu narodu , które mówiąc szczerze nie ma już sił na powstania i nie garnie się do walki z rządem , wręcz przeciwnie chcą spokoju , stabilizacji i życia jakie mieli do tej pory .

Nie wierze w żadne większe zamieszki w Polsce spowodowane sprzeciwem wobec szczepionce mRNA .I to jest zgodne z proroctwem Boga na temat tego co się obecnie dzieje .

2 Ezdrasza

Rozdział 15:

(10) Oto lud mój jest PROWADZONY jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię.”

Jesteśmy prowadzeni jak stado do rzeźnika czyli na spokojnie czasem lekko prostują i naganiają stado aby …. szło DOKŁADNIE tam gdzie chcą czyli do …RZEŹNI którą są szczepienia.

Zatem ONI chcą nas zaszczepić unikając jakichkolwiek większych sprzeciwów tylko prościutko do celu czasem postraszyć , lekko kopnąć i KONTROLOWAĆ całą sytuacje tej drogi na rzez.

COVID to właśnie ta droga na rzez dokładnie zaplanowana przy użyciu całej wiedzy o psychice ludzkiej , wzorach zachowań i przyzwyczajeń do których przygotowywali nas od lat .

Jeżeli zaczną PROMOWAĆ w mediach sukcesy szczepionki i dadzą ludziom oddech mówiąc o powolnym końcu pandemii to możemy mieć pewność że odniosą tym ogromny SUKCES PROPAGANDOWY u zmęczonych i żyjących nadzieją końca epidemii ludzi ,

Mogą nawet mówić o rzekomych teoriach spiskowych na temat szczepionki i jako kontre podawać znoszenie restrykcji i wzrost gospodarczy bo …’zakażeń ” opartych o nieskuteczne testy coraz mniej . Życie może zacząć wracać do normy ponieważ tak będą sterowali wydarzeniami .

W między czasie wprowadzą nakaz zaszczepienia jeżeli chce się pracować bo przecież wszelkie ‚straszenie” na internecie wichszycieli okazało się kłamstwem i szczepionka działa , wirus został zwalczony i świat może odetchnąć i wrócić do tego co było .Oczywiście to fałszywa nadzieja bo nic nie wróci tylko nastanie scenariusz z Objawienia Isusa Chrystusa.

Dlatego tak właśnie przekazał nam według mojego zrozumienia i oceny obecnej sytuacji Syn Boży :

  1. A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

Chwila spokoju jest im potrzebna aby PRZEKONAĆ ludzi że szczepionka działa i faktycznie epidemia się kończy . Będą na to mieli ponad dwa miesiące jeżeli weźmiemy pod uwagę plan szczepień który nam ogłosili – a wiemy że MUSZĄ nas informować i to robią tylko ZAWSZE podając fałszywe motywy i przyczyny swych działań .I dlatego Bóg zostawił nam swoje Słowa w Biblii abyśmy nie utonęli w tych kłamstwach szatańskich i nie dali się zwieść .

Mamy przestrzegać Przykazań i BACZNIE czuwać obserwując i analizując sytuacje tych dni poprzedzających powrót Syna Bożego i ten artykuł właśnie temu służy.

Zatem wedle Słów Syna Bożego i mojego ich zrozumienia możemy się spodziewać poprawienia sytuacji aby uwiarygodnić szczepionki i wtedy „ZARAZ PO udręce owych dni” w trakcie trwania tej poprawy ,akcji propagandowej skuteczności szczepień :

(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.

Bóg zainterweniuje i przerwie ten DIABELSKI PLAN ponieważ Jego owce …grzecznie pójdą się zaszczepić .

(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im DŁUŻEJ żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię.(2 Ezdrasza 15)

Tak to wygląda w mojej ocenie drodzy bracia i siostry i dlatego Bóg nam powiedział :”Ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu” ponieważ w przeciwnym wypadku zaszczepią wszystkich …większość zapewne dobrowolnie się zgłosi do punktów szczepień a innych po prostu zaszczepią siłą zgodnie z prawem które już obowiązuje na terenie Polski .

To tylko możliwy scenariusz ale wielce prawdopodobny biorąc pod uwagę dostępne nam informacje tłumaczone pod proroctwa Boga i Syna . Bardzo to pasuje i nasze zrozumienie zdaje się wzrastać abyśmy wiedzieli i byli gotowi :

(33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, WIEDZCIE, że blisko jest, tuż u drzwi.

Musimy być gotowi na groźby i presje związaną ze szczepieniem ale pamiętajcie żeby nie dać się zastraszyć i uwierzyć MEDIOM w nadchodzącym możliwym scenariuszu COVID tylko ufać Boga naszemu i Jego WIELOKROTNYM obietnicą RATUNKU dla nas !!

Księga Izajasza

Rozdział 55:

(10) Gdyż jak deszcz i śnieg spada z nieba i już tam nie wraca, a raczej zrasza ziemię i czyni ją urodzajną, tak iż porasta roślinnością i daje siewcy ziarno, a jedzącym chleb,

(11) Tak jest z moim słowem, które wychodzi z moich ust: Nie wraca do mnie puste, lecz wykonuje moją wolę i spełnia pomyślnie to, z czym je wysłałem.

Napisano 20 dnia 10 miesiąca w ziemi wygnania Arzareth

Reklama