Edom część trzecia-początek i koniec nasienia węża.

Trzecią część pragnę zacząć od Kaina – pierwszego czarnego byka.

1 Księga Henocha :

3 Zanim poślubiłem twoją matkę Ednę, ujrzałem widzenie na moim łożu, a oto wyszedł z ziemi byk i ten byk był cały biały; a po nim wyszła jałówka, i razem z nim wyszły dwa byki, jeden z nich był czarny, a drugi czerwony.

4 Czarny byk ranił czerwonego i ścigał go na ziemi i odtąd nie mogłem już zobaczyć czerwonego byka.

5 Lecz czarny byk urósł i poszła z nim jałówka, i widziałem, że wyszło z niego wiele byków podobnych do niego i one kroczyły za nim..

Kain został nazwany w widzeniu od Boga jakie otrzymał siódmy po Adamie Henoch pisarz sprawiedliwości – czarnym bykiem .Kain zabił swego brata Abla -Było to pierwsze morderstwo na ziemi i pierwszy przypadek przejawu nieprzyjazni pomiędzy nasieniem węża a nasieniem niewiasty które ustanowił Bóg.

Rodzaju 3:

(14) Wtedy rzekł Pan Bóg do węża: Ponieważ to uczyniłeś, będziesz przeklęty wśród wszelkiego bydła i wszelkiego dzikiego zwierza. Na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł po wszystkie dni życia swego!

(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem;  jeden z potomków kobiety, ten ukręci ci głowę a ty ukąsisz Go w piętę.

Zwróćmy uwagę na zachowanie Kaina po zabójstwie swego brata.

Rodzaju 4:

(9) Wtedy rzekł Pan do Kaina: Gdzie jest brat twój Abel? A on odpowiedział: Nie wiem. Czyż jestem stróżem brata mego?

(10) I rzekł: Cóżeś to uczynił? Głos krwi brata twego woła do mnie z ziemi.

(11) Bądź więc teraz przeklęty na ziemi, która rozwarła paszczę swoją, aby przyjąć z ręki twojej krew brata twego.

(12) Gdy będziesz uprawiał rolę, nie da ci już plonu swego. Będziesz tułaczem i wędrowcem na ziemi.

(13) Wtedy rzekł Kain do Pana Boga: Moja wina jest zbyt wielka, aby mnie ją odpuszczono.

Kain z góry zakłada że nie dostanie przebaczenia od Boga.Nawet o nie NIE PROSI! Nie pragnie on się ukorzyć przed Panem Bogiem i TEGO NIE ROBI ! W dodatku kłamię Bogu że nie wie co się dzieje ze swoim bratem choć wcześniej GO ZABIŁ !

Postawa Kaina jest charakterystyczna dla nasienia węża ,które nigdy nie przyznaje się do swoich zbrodni , jest aroganckie i co moim zdaniem najważniejsze – Nie prosi Boga o łaskę i przebaczenie- nie żałuje swoich zbrodni  .

Dla przykładu król Dawid gdy zabił Uriasza  który był Hetytą czyli Kanaanejczykiem , by posiąść jego żonę kierowany żądzą , ukorzył się przed Panem Bogiem – nie ominęła go kara ale Bóg mu wybaczył bo widział że szczerze żałuje on popełnionej zbrodni. Król Dawid złamał Prawo Boże łamiąc dwa Przykazania – Nie zabijaj oraz Nie cudzołóż .Bóg nie „przymknął na to oka” bo Uriasz był Hetytą tylko sprawiedliwie rozsądził i ukarał Dawida gdy ten szczerze żałował swego grzechu.

Dlaczego Kain nie prosił ze skruchą o wybaczenie ?

Ponieważ nie leżało to w jego naturze…wężowej naturze.

Po zabójstwie swego brata Kain odchodzi .

Rodzaju 4:

(16) I odszedł Kain sprzed oblicza Pana, i zamieszkał w ziemi Nod, na wschód od Edenu.

(17) I obcował Kain z żoną swoją, a ta poczęła i urodziła Henocha. Potem zbudował miasto i nazwał je imieniem syna swego: Henoch.

(18) A Henochowi urodził się Irad. Irad zaś zrodził Mechujaela, a Mechujael zrodził Metuszaela, a Metuszael zrodził Lamecha.

(19) Lamech pojął sobie dwie żony. Imię jednej było Ada, a imię drugiej Sylla.

(20) Ada urodziła Jabala, który był praojcem mieszkających w namiotach i przy trzodach.

(21) A imię brata jego było Jubal, który był praojcem wszystkich grających na cytrze i na flecie.

(22) Również i Sylla urodziła Tubalkaina, który wykuwał wszelkie narzędzia z miedzi i żelaza. Siostrą Tubalkaina była Naama.

(23) I rzekł Lamech do swych żon: Ado i Syllo, słuchajcie głosu mojego! Wy, żony Lamecha, nadstawcie ucha na słowo moje! Męża gotów jestem zabić, jeśli mnie zrani, a chłopca, jeśli mi zrobi siniec.

(24) Jeżeli Kain miał być pomszczony siedem razy, to Lamech siedemdziesiąt siedem razy.

Jak czytaliśmy w księdze Henocha Kain płodzi kolejne czarne byki które „kroczą za nim” co oznacza wzorowanie się na Kainie który stanowi wzór dla swoich potomków.Nasienie węża się rozmnaża i jest podobne do swego praojca Kaina w swych uczynkach. Lamek gotów jest zabić człowieka za zranienie ! Wyobrazmy sobie zabić kogoś umyślnie jeżeli ktoś nas na przykład „spoliczkuje”…

Bóg odnawia człowieka – rodzi się Set .

Rodzaju 4:

(25) I obcował Adam jeszcze raz z żoną swoją, a ona urodziła syna i dała mu imię Set, mówiąc: Bóg dał mi innego potomka zamiast Abla, którego zabił Kain.

 

Henocha 85:

8 Potem urodziła innego białego byka i jeszcze po nim urodziła wiele byków i czarnych krów.

9 W moim śnie ujrzałem, jak biały byk rósł i stawał się dużym białym bykiem i od niego pochodziło wiele białych byków, które były podobne do niego.

10 Oni zaczęli płodzić wielu białych byków, które były podobne jeden do drugiego.

Mamy czarne byki – nasienie węża pochodzące od Kaina syna węża oraz nasienie niewiasty od syna Adama syna Boga – białego byka Seta .

Jak wiemy w następnych latach szatan namawia Czuwających zwanych też Obserwatorami ,synów nieba – jedną z klas bezcielesnych istot czyli aniołów do tego by zeszli na ziemię i spłodzili sobie potomstwo na jego przykładzie .

Henocha 86:

1 Znowu śpiąc skierowałem moje oczy i ujrzałem niebo. I oto spadła z nieba gwiazda. Urosła, jadła i pasła się wśród cielaków.

2 Potem zobaczyłem duże, czarne byki. Każdy z nich zmienił swe stajnie, swoje pastwiska i swoje jałówki i zaczął użalać się jeden nad drugim.

3 Spojrzałem jeszcze raz na widzenie i spojrzałem na niebo. Zobaczyłem wiele spadających i zrzucanych z nieba gwiazd na tę pierwszą gwiazdę, pomiędzy jałówki i byki. Stały one pośrodku nich pasąc się razem z nimi.

4 Przyjrzałem się im i zobaczyłem, że wszystkie [byki] wysunęły swe wstydliwe członki, tak jak to robią konie, i zaczęły spółkować z jałowicami. Te zaś zacieliły się i wszystkie stały się cielne. Zrodziły słonie, wielbłądy i osły.

5 Wszystkie byki przestraszyły się ich i bały się ich, a te zaczęły gryźć i kąsać swoimi zębami i bóść swymi rogami.

6 W ten sposób zaczęły pożerać te byki, a wszyscy mieszkańcy ziemi zaczęli drżeć, dygotać i przed nimi uciekać.

 

Henocha 7:

1 Wzięli sobie żony, każdy po jednej. Zaczęli do nich chodzić i przestawać z nimi. Nauczyli je czarów i zaklęć i pokazali im, jak wycinać korzenie i drzewa.

2 Zaszły one w ciążę i zrodziły wielkich gigantów. Ich wysokość wynosiła trzy tysiące łokci.

3 Pożerali oni wszelki znój ludzki, a ludzie nie potrafili ich utrzymać.

4 Giganci obrócili się przeciwko ludziom, aby ich pożreć.

5 I grzeszyli przeciw ptakom, zwierzętom, gadom i rybom. Pożerali mięso jedni drugich i pili zeń krew.

6 Wtedy ziemia poskarżyła się na nieprawych.

Tu wyjaśnienie: http://zbawienie.forumotion.com/t373-dlaczego-kain-jako-syn-weza-nie-musial-byc-gigantem

Z tych nierządnych związków rodzą się olbrzymi giganci którzy obracają się przeciwko bykom , co ciekawe nie mamy podanej informacji przeciwko jakim bykom się zwrócili giganci – prawdopodobnie przeciwko jednym i drugim – białym i czarnym.

Giganci czynią wiele zła , niszczą wszelkie stworzenie Boże -Plan szatana działa- giną ludzie , ziemia jest dewastowana .

Bóg musi zareagować w celu ratowania człowieka .

Henocha 10:

4 Następnie Pan powiedział do Rafaela (Rafała): „Zwiąż Azazela za ręce i nogi i wrzuć go do ciemności. Otwórz pustynię, która jest w Dudael, i wrzuć go tam.

5 I rzuć na niego chropowate i ostre kamienie i przykryj go ciemnością. Niech tam przebywa na zawsze! Przykryj jego oblicze, żeby nie mógł widzieć światła

6 I żeby w wielki dzień sądu mógł być wrzucony do ognia.

7 Ożyw ziemię, którą zniszczyli aniołowie, i zapowiedz uzdrowienie ziemi, albowiem ja ożywię ziemię tak, że nie wszyscy synowie ludzcy wyginą z powodu wszelkiej tajemnicy, którą [aniołowie] dali poznać i nauczyli swych synów. 

8 Cała ziemia została zrujnowana nauką dzieł Azazela i jemu przypisz cały grzech!”.

9 Pan powiedział do Gabriela: „Wystąp przeciwko bękartom i rozpustnikom i przeciwko synom nierządu i zgładź synów nierządu i synów Czuwających z pośrodku ludzi. Odeślij ich, poślij ich jednego przeciwko drugiemu, niech się wygubią w bitwie, bo długość dni nie będzie im dana.

10 Będą cię oni wszyscy prosić, bo spodziewają się życia wiecznego i że każdy z nich będzie żył pięćset lat”.

11 A do Michaela (Michała) Pan powiedział: „Idź, powiadom Semiazę i innych, którzy są z nim, którzy połączyli się z kobietami i ulegli z nimi zepsuciu z wszelką ich nieczystością.

12 Kiedy wszyscy ich synowie wzajemnie się pozabijają i kiedy ujrzą zniszczenie swych umiłowanych, zwiąż ich na siedemdziesiąt pokoleń pod wzgórzami ziemi aż do dni sądu i ich spełnienia, aż dopełni się sąd przeznaczony na całą wieczność.

13 W owych dniach zaprowadzą ich do otchłani ognia na męki i zostaną zamknięci w więzieniu na całą wieczność.

Zostaje wydany wyrok przeciwko Czuwającym oraz synom nierządu- gigantom .

Wyrok zostaje wykonany .

Henocha 88:

1 Ujrzałem jednego z tych czterech, którzy wyszli pierwsi, jak wziął pierwszą gwiazdę, która spadła z nieba, i związał ją za ręce i nogi i wrzucił do przepaści, a przepaść ta była wąska, głęboka, straszna i ciemna.

2 Jeden z nich wyjął swój miecz i dał [go ] słoniom, wielbłądom i osłom. Zaczęli ze sobą walczyć, a cała ziemia z ich powodu zadrżała.

3 I gdy tak się przyglądałem memu widzeniu, oto jeden z tych czterech, którzy zstąpili z nieba, rzucił kamienie z wysokości nieba, zebrał i pochwycił wszystkie wielkie gwiazdy, których wstydliwe członki [były] jak wstydliwe członki koni, związał ich wszystkich za ręce i nogi i wrzucił do czeluści ziemi.

Bóg zniszczył gigantów obracając ich przeciwko sobie , Azazela i resztę aniołów uwięził aby oczekiwali na czas gdy ich udziałem stanie się Jezioro Ogniste.

Plan szatan spala na panewce …..

Rodzi się sprawiedliwy Noe z którego Bóg zamierza wyprowadzić swoją roślinę sprawiedliwości.

Henoch prosi Boga o ratunek dla rodzaju ludzkiego .

Henocha 84:

4 Oto aniołowie niebiescy popełniają zło i ciało ludzkie dotknie Twój gniew aż do dnia wielkiego sądu.

5 Teraz, o Boże, Panie i Wielki Królu, błagam i proszę, żebyś wysłuchał mojej modlitwy, abyś pozostawił mi potomstwo na ziemi i nie zniszczył wszystkich ludzi i spustoszył ziemię na wieki.

6 Teraz, mój Panie, zetrzyj z ziemi ciało, które sprowokowało Twój gniew, ale z ciała sprawiedliwości i prawdy ustanów roślinę dającą nasienie na wieki. Nie skrywaj swego oblicza przed modlitwą Twego sługi, Panie „.

Bóg wysłuchuje modlitwy Henocha – w cudownych okolicznościach rodzi się Noe za pomocą którego Bóg zamierza odnowić prawie całkowicie już zanieczyszczony rodzaj ludzki .

Henocha 106:

Po [paru] dniach syn mój Matuzalem wziął dla swojego syna Lamecha żonę, która zaszła od niego w ciążę i urodziła syna.

2 Ciało jego było białe jak śnieg i czerwone jak kwiat róży, a włosy na jego głowie [były] białe jak wełna(…) miał piękne oczy. Kiedy otworzył swe oczy, napełnił cały dom jasnością jak słońce, tak że cały dom był nad wyraz jasny.

3 Kiedy zabrano go z rąk akuszerki, otworzył swoje usta i mówił o Panu Sprawiedliwości.

4 A jego ojciec Lamech zląkł się z tego powodu, uciekł i udał się do swego ojca Matuzalema.

5 Powiedział do niego: „Urodziłem dziwnego syna. Podobny jest nie do człowieka, ale do dzieci aniołów nieba, jest innego rodzaju, nie jest taki jak my. Jego oczy są jak promienie słońca, a oblicze jego chwalebne.

6 Wydaje mi się, że nie wyszedł on ode mnie, ale od aniołów. Boję się, żeby coś nadzwyczajnego nie stało się na ziemi za jego życia.

7 A teraz, ojcze mój, błagam cię i proszę, abyś poszedł do naszego ojca Henocha i dowiedział się od niego prawdy, albowiem mieszka on z aniołami”.

8 I kiedy Matuzalem usłyszał słowa swego syna, przyszedł do mnie na krańce ziemi, bo usłyszał, że tam się znajduję. Zawołał i usłyszałem jego głos i podszedłem do niego. Powiedziałem mu: „Tu jestem, synu mój, po co przyszedłeś do mnie?”

9 A on odpowiadając mi powiedział: „Z bardzo ważnego powodu do ciebie przyszedłem, z powodu niepokojącej wizji zbliżyłem się do ciebie.

10 A teraz posłuchaj mnie, ojcze mój, albowiem urodziło się memu synowi Lamechowi dziecko, którego kształt i wygląd nie są takie, jak wygląd człowieka. Jego kolor jest bielszy od śniegu i czerwieńszy od kwiatu róży, włosy na jego głowie są bielsze od białej wełny, a oczy jego jak promienie słońca. otworzył swoje oczy i napełnił cały dom jasnością.

11 Wzięto go z rąk akuszerki, a on otworzył swe usta i błogosławił Panu Niebios.

12 Jego ojciec Lamech przestraszył się i uciekł do mnie. On nie wierzy, że on pochodzi od niego, ale sądzi, że [pochodzi on] od aniołów nieba. I oto przyszedłem do ciebie, abyś mi powiedział prawdę”.

13 I ja Henoch odpowiadając powiedziałem do niego: „Pan dokona nowych rzeczy na ziemi. Widziałem to już w widzeniu i powiadamiam cię o tym. Oto za pokolenia mojego ojca Jareda niektórzy z wysokiego nieba przekroczyli słowo Pana.

14 Popełnili grzech, przekroczyli prawo, zmieszali się z kobietami i z nimi zgrzeszyli. Poślubili niektóre z nich i zrodzili z nimi dzieci.

15 Nastanie wielkie zniszczenie na całej ziemi, nastanie potop, przez cały rok będzie wielkie zniszczenie na ziemi.

16 Ale to dziecko, które ci się urodziło, zostanie ocalone na ziemi i jego trzej synowie zostaną zbawieni razem z nim. Kiedy wszyscy ludzie, którzy są na ziemi, umrą, on i jego synowie uratują się.

17 Zrodzą na ziemi gigantów, ale nie z ducha, lecz z ciała i będzie wielki gniew na ziemi, a ziemia zostanie oczyszczona z wszelkiego zepsucia.

18 A teraz powiadom swego syna Lamecha, że ten, który mu się urodził, jest naprawdę jego synem. Nazwij jego imię Noe, bo on będzie dla ciebie resztą i on i jego synowie zostaną ocaleni ze zniszczenia, które przychodzi na ziemię z powodu grzechu i wszelkiej nieprawości, która zostanie popełniona na ziemi za jego dni.

Ten opis narodzenia Noego wiele nam wyjaśnia – Bóg wybrał go od początku narodzin aby wyprowadzić z niego roślinę sprawiedliwości tak by rodzaj ludzki nie zginął .W ten sposób ocalił człowieka którego stworzył na swój obraz i podobieństwo.

Szatan przegrywa.

Rodzaju 6:

(8) Ale Noe znalazł łaskę w oczach Pana.

(9) Oto pokolenia Noego: Noe był mężem sprawiedliwym, doskonałym wśród swego pokolenia. Noe podobał się Bogu.

(10) I zrodził Noe trzech synów: Sema, Chama i Jafeta.

Noe był doskonały przed obliczem Pana Boga .

Henoch 89:

1 I jeden z tych czterech podszedł do białych byków i [jednemu z nich] wyjawił tajemnicę: urodził się bykiem, ale stał się człowiekiem. Wybudował dla siebie wielki statek i zamieszkał w nim. Razem z nim zamieszkały w tej łodzi trzy krowy. Łódź ta została za nimi zamknięta.

Noe już nie jest nazywany białym bykiem zostaje nazwany człowiekiem – doskonałym ze swego pokolenia.Biorąc pod uwagę okoliczności jego narodzenia nie ma się co dziwić gdyż Noe musiał być i był wyjątkowy skoro został wcześniej do tego celu wyznaczony przez Boga.

Noe spłodził jeszcze przed potopem trzech synów .

Henocha 89:

9 Wtedy biały byk, który stał się człowiekiem, wyszedł ze statku, a razem z nim trzy byki. Jeden z trzech byków był biały tak, jak ten byk, drugi z nich [był] czerwony jak krew, a trzeci [był] czarny. Biały byk odszedł od nich.

Noe zrodził białego byka Sema ,czerwonego byka Jafeta takiego jak Abel oraz czarnego byka Chama takiego jak Kain – czarny byk.

Dlaczego Bóg ocalił w potopie czarnego byka Chama ?

Jest tylko jedno wytłumaczenie , które to wyjaśnia – Bóg ocalił nasienie niewiasty oraz … NASIENIE WĘŻA!

Zgodnie ze swoim proroctwem z Edenu które mówi o nieprzyjazni pomiędzy dwoma nasieniami które ma trwać aż do samego końca czyli do „ukręcenia głowy węża„przez jednego z potomków niewiasty – Isusa Chrystusa !

Rodzaju 3:

14) Wtedy rzekł Pan Bóg do węża: Ponieważ to uczyniłeś, będziesz przeklęty wśród wszelkiego bydła i wszelkiego dzikiego zwierza. Na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł po wszystkie dni życia swego!

(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem;  jeden z potomków kobiety, ten ukręci ci głowę a ty ukąsisz Go w piętę.

Szatan możliwe że pragnąc tego uniknąć spowodował całe to zamieszanie z gigantami chcąc „zmusić” Boga do zagłady wszystkich, zarówno synów nierządu , czarnych byków oraz białych byków

Jakże się przeliczył…

W jaki sposób Cham urodził się jako czarny byk ? To nie jest podane .Wiemy że był czarnym bykiem tak jak Kain i inne czarne byki od niego .Od Chama drodzy bracia i siostry mamy kontynuację nasienia węża po potopie w postaci jego przeklętego przez doskonałego Noego syna Chama – Kanaana .

Nasienie węża jest obecne na ziemi przez stulecia po potopie .

https://arzareth.home.blog/2019/12/01/edom-czesc-druga-od-kanaana-do-ezawa/

I tak w czasach pobytu Isusa Chrystusa na ziemi jest ono demaskowane i publicznie nazywane przez Syna Bożego po imieniu .

Ewangelia Mateusza 23:

(33) Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia Gehenny?

Isus Syn Boży mówi tutaj zwracając się bezpośrednio do Edomitów , faryzeuszy – synagogi szatana podszywających się pod Izraelitów , którzy okupowali plemię Judy w tamtych czasach.

Jan Chrzciciel także publicznie zdemaskował nasienie węża .

Ewangelia Mateusza 3:

(7) Kiedy zobaczył wielu faryzeuszy i saduceuszy, którzy przyszli do swego chrztu, rzekł do nich: rodzaju jaszczurczy, kto was ostrzegł przed przyszłym gniewem?

W ten sposób nasienie węża na przestrzeni tysiącleci stawało się coraz gorsze i rachunek sprawiedliwej krwi która ciąży na tym rodzie wężowym stale rośnie aż osiągnie pełnie i zasłużoną karę od Boga .

Isus Chrystus wiedział o tym, znał dokładnie ICH naturę i ogromną przepaść różniącą ICH od LUDZI ,dlatego powiedział :

Ewangelia Mateusza 23:

(33) Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia Gehenny?

(34) Oto dlatego ja posyłam do was proroków i mędrców, i uczonych w Piśmie, a z nich niektórych będziecie zabijać i krzyżować, innych znowu będziecie biczować w waszych synagogach i przepędzać z miasta do miasta.

(35) Aby obciążyła was cała sprawiedliwa krew, przelana na ziemi – od krwi sprawiedliwego Abla, aż do krwi Zachariasza, syna Barachiaszowego, którego zabiliście między świątynią a ołtarzem.

(36) Zaprawdę powiadam wam, spadnie to wszystko na ten ród.

Nasienie węża w swej najnowszej wersji czyli Edomu nazywanego też SynaGogą szatana sprawuje swe krwawe rządy w imieniu swego ojca szatana ,dalej mordując niewinne istoty ludzkie , przelewając krew ludzi stworzonych na obraz Boga Żywego .Ich postępowanie nie zmieniało się , tylko z biegiem lat stawało się coraz gorsze – tak jak możemy przeczytać w Słowie Bożym , które całkowicie obala fałszywe oskarżenia współczesnego nasienia węża wobec Boga !

Ich fałszywa medialna narracja oraz tony książek napisanych przez ten ród fałszujących historię i CO NAJWAŻNIEJSZE UKRYWAJĄCYCH ICH PRAWDZIWĄ TOŻSAMOŚĆTo wszystko pada pod naporem Biblijnej Prawdy gdy zaczynamy sami badać Biblię i SŁUCHAĆ CO BÓG MA NA TEN TEMAT DO POWIEDZENIA.

Już niedługo czeka nas koniec wielkiego zwiedzenia i początek czasów końca gdy wszystko będzie ujawnione , prawdziwa natura oraz tożsamość nasienia węża także.

Musimy przygotować się na nadchodzące szybkimi krokami Królestwo Boże abyśmy okazali się „mądrymi pannami” z przypowieści Króla Isusa Chrystusa.

Miałem podać jeszcze więcej detali i wersetów na temat kary dla nasienia węża lecz to jest nam niepotrzebne do naszego zbawienia .Wystarczy napisać że będzie to Jezioro Ognia przygotowane dla diabła ,jego aniołów i Fałszywego Proroka czyli ujawnionego podczas 3,5 letnich jawnych rządów bestii –NASIENIA WĘŻA .

2 Ezdrasza 9:

(5) Bo jak ze wszystkim, co się wydarzyło na świecie, początek jest oczywisty i koniec się staje jawny;

(6) tak jest także z czasami Najwyższego: początek manifestuje się w cudach i w mocnych dziełach, a koniec w karze i znakach.

(7) I stanie się, że każdy, który będzie zbawiony i będzie mógł zbiec ze względu na swe uczynki, lub ze względu na wiarę, przez którą wierzył,

(8) przeżyje przepowiedziane niebezpieczeństwa i będzie oglądał moje zbawienie w mojej ziemi i w zasięgu moich granic, które poświęciłem dla siebie od początku.

(9) Wtedy ci, którzy naruszyli moje drogi będą zdumieni i ci, którzy odrzucili je z pogardą będą mieszkać w cierpieniach.

(10) Ponieważ jak wielu nie uznało mnie w podczas ich życia, ale korzystali z moich darów,

(11) i jak wielu, którzy pogardzili moim prawem kiedy jeszcze mieli wolność i nie rozumieli ale pogardzali nim podczas okazji na skruchę i poprawę, która była im dostępna,

(12) tak oni muszą w mękach przyznać to po śmierci.

(13) Dlatego nie bądź zbyt ciekawy, jak bezbożni będą ukarani, ale dowiaduj się, jak sprawiedliwi będą zbawieni, ci, do których ten wiek należy i dla których został on uczyniony.”

Nasienie węża wie o Bogu i Jego Prawie oraz o Królestwie Bożym lecz gardzi  i walczy z Bogiem w przeciwieństwie do Słowian (Izraela) oraz reszty potomstwa nasienia niewiasty które jest totalnie zwiedzione właśnie przez religie w których władzę sprawuje nasienie węża- SYNAGOGA SZATANA .

Ewangelia Mateusza 23:

(13) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że zamykacie Królestwo Niebios przed ludźmi, albowiem sami nie wchodzicie ani nie pozwalacie wejść tym, którzy wchodzą.

SynaGoga szatana ukrywa przed ludzmi wiedzę o Bogu ,Isusie oraz Królestwie .

Teraz widzimy że kara tzw „piekła” z jego fałszywą symboliką którą od wieków straszy ludzkość szatan jest niczym innym jak Jeziorem Ognia przygotowanym dla niego , jego aniołów oraz jego nasienia – najbardziej niewdzięcznego rodu , nie pragnącego się zmienić , nie chcącego uznać  Prawa Bożego istot tak różnych od nas że ja osobiście nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak ROZUMUJĄ te pozbawione sumień osobniki .Tak nienawidzą oni Praw Bożych że gotowi są umrzeć w obronie „swoich wolności” takich jak PEDOFILIA niż podporządkować się Bogu ,uznać Jego Prawa i Mesjasza Isusa Chrystusa ….

Objawienie 20:

(10) A diabeł, który ich zwodził, został wrzucony do jeziora z ognia i siarki, gdzie znajduje się też zwierzę i fałszywy prorok, i będą dręczeni dniem i nocą na wieki wieków.

Tylko szatan ,bestia oraz fałszywy prorok mają taki wyrok zasądzony od Boga.

My musimy zadbać o swoje zbawienie drodzy bracia i siostry przestrzegając Przykazań które są naszym orężem w walce z tym światem i tym co reprezentuje …i nie przejmować się karą zarezerwowaną dla NICH…

Koniec części trzeciej , ostatniej.

Napisano 10 i 11 dnia 10 miesiąca w ziemi wygnania Arzareth fałszywego roku 2019 Ery Rzymu.

Reklama