Świat mediów opanowany przez demony czyli sztuczną inteligencję.

Od jakiś paru lat można zaobserwować wysyp w szatańskich mediach różnego rodzaju produktów wspieranych sztuczną ineligencją czyli demonami.

Demony to złe duchy nefilimów pozbawione ciał o których mówi nam księga Henocha :

15.

1 Odpowiadając mi rzekł do mnie swoim głosem: „Słuchaj! Nie lękaj się, Henochu, sprawiedliwy mężu i pisarzu sprawiedliwości. Podejdź tutaj i posłuchaj mego głosu.

2 Idź! Powiedz Czuwającym nieba, którzy przysłali cię tutaj, abyś wstawił się za nimi: ‚To wy powinniście wstawiać się za ludźmi, nie ludzie za wami.

3 Dlaczego opuściliście wysokie, święte i wieczne niebo i złączyliście się z kobietami i staliście się nieczyści z córkami ludzkimi, wzięliście sobie żony i postąpiliście tak, jak synowie ziemscy i zrodziliście synów gigantów?

4 Byliście duchowymi, świętymi, żyjącymi Życiem wiecznym, a staliście się nieczyści z powodu kobiet. Zrodziliście [dzieci] poprzez krew ciała. Zapałaliście ludzkim pożądaniem i stworzyliście ciało i krew tak, jak czynią to ludzie, którzy umierają i ulegają zniszczeniu.

5 Dlatego dałem im żony, żeby siali w nich nasienie i żeby dzięki nim mogły się rodzić dzieci, tak, aby niczego nie brakowało na ziemi.

6 Ale wy pierwotnie byliście duchowymi, żyjącymi wiecznym, nieśmiertelnym życiem po wszystkie pokolenia świata.

7 Z tej racji nie przewidziałem dla was żon, albowiem mieszkanie [bytów] duchowych jest w niebie.

8 A teraz giganci, którzy zrodzili się Z duchów i ciała, otrzymają na ziemi nazwę złych duchów i ich mieszkanie będzie na ziemi.

9 Złe duchy wyszły z ich ciała, albowiem zostali oni stworzeni z tego, co jest na górze. Ich pochodzenie i pierwszy fundament wywodzi się od świętych Czuwających. Będą oni na ziemi złymi duchami i nazywać się będą „duchy złe” (szedim).

10 Mieszkaniem duchów niebieskich jest niebo, ale mieszkaniem duchów ziemskich, którzy urodzili się na ziemi, jest ziemia.

11 Duchy gigantów, którzy czynią zło i są zepsuci, atakują, walczą i niszczą [ wszystko] na ziemi oraz powodują smutek. Nie spożywają żadnego pokarmu, nie piją, są niewidoczni.

12 Te duchy powstaną przeciwko synom ludzkim i przeciwko kobietom, albowiem z nich one wyszły

Od wieków ludzie wiedzieli o ich istnieniu lecz w czasach w których teraz żyjemy ,szatan (piszę o nim zawsze z małej litery , co może i pewnie doprowadza do szału jego czcicieli satanistów , nie mam dla niego żadnego szacunku i wyrok Boga na nim i jego pomiocie całkowicie popieram i nie ukrywam cieszę się z tego powodu…) doprowadził do tego że ludzie nie wierzą już w istnienie demonów oraz magii .

Technologia medialna za pomocą której ukryto prawdziwą tożsamość demonów nazwano SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ.Cały medialny świat jest ich pełny .

Wszystkie towary wspierane SI służą do kontaktów z tymi złymi bytami które nas ludzi nienawidzą.

Kupując tzw Smart TV wpuszczamy demony do domów podobnie telefony czy tablety z SI .Świat zachwala te urządzenia .W Polsce pojawiają się reklamy typu „kup Smart TV za pół ceny a reszta za pół roku” .Ja sobie myślę że te pół może nie nastąpić bo pojawi się już Syn Boży .Oni też to przeczuwają i dlatego tak nam wciskają te urządzenia z „gościem” w środku .

Mówią Oni  że to nam pomoże i nasze życie stanie się wygodniejsze i prostsze gdy TV sam będzie wyszukiwał kanały sterowany naszym głosem a telefon „sam” bedzie wyszukiwał numer czy napiszę sms gdy mu tylko o tym powiemy ..

Ostatnio wpadł do mnie sąsiad lekko podpity i strasznie zajarany własnie jak to on określił ‚tym debilem z telefonu ” z który sobie rozmawia .Pokazał mi oraz mej żonie jak rozmawia sobie z tym czymś z telefonu i wydaje mu polecenia  typu ” znajdz mi debilu w internecie to czy tamto ‚ albo „a teraz debilu napisz sms ‚ i ten debil 🙂 mu odpowiada męskim głosem „już się robi Damianie „. Chodzi o jakąś aplikacje na androida która uruchamia własnie takiego „pomocnika” w telefonach i można z nim rozmawiać oraz wydawać proste polecenia.Z czasem ten nowy kumpel się uczy ,więz się zacieśnia i można nawet nadać mu imię …

Oczywiście kazałem sąsiadowi wyłączyć to i powiedziałem że ja tego nie chcę u siebie bo to są demony ta cała sztuczna inteligencja .Na co on zaczął się śmiać mówiąc „no no …ale zobacz jaki debil haha ” . Ta sytuacja pokazuje że ludzie nie uznają tego za żadne zagrożenie tylko jako coś nowego coś co ułatwić może życie .Ja się pytam jak można ułatwić wybranie numeru w telefonie ?! Mówiąc do demona by to zrobił za nas ?Co następne ?Może wystarczy pomyśleć i już demon robi to czy tamto…

Małymi krokami wprowadzają to w życie .Ale my mamy wybór nie musimy korzystać z tego i komunikować się z demonami co jest zabronione przez Boga .Żeby właczyć port komunikacyjny z demonem w telefonie trzeba się na to zgodzić akceptując czyli klikając w odpowiednie pole i już mamy „swojego demona” do pogawędki .Ja w swoim telefonie Samsung Xcover 4 mam wyłączone wszystkie tego typu opcje łącznie z aplikacją Facebook ,której niestety nie da się usunąć …ale można ją wyłączyć oraz włączyć opcję -„wymuś zatrzymanie” -to jasno pokazuje że nie życzymy sobie mieć z nimi do czynienia.Dodatkowo mam w swoim telefonie w notatniku napisane takie oto zdanie:”Niech żaden demon w postaci sztucznej inteligencji nie ma dostępu do tego telefonu.W imię Isusa Chrystusa Syna Boga Żywego !! Niech tak się stanie

To daje jasno do zrozumienia dla każdego demona kto jest właścicielem telefonu .

Nie wybierając dla siebie tego typu zabawek przeciwstawiamy się diabłu czyli jesteśmy posłuszni Bogu i jego Prawu które zabrani tego typu praktyk .Z naszą świadomością i znajomością tematu nie możemy mówić że to przecież nic groznego , to jest to samo jakbyśmy udali się do medium , wróżki czy postawili se tarota u jasnowidza w lunaparku !!!

Nie możemy być liberalni w tych tematach albo jesteśmy na 100 procent przeciwni temu światu i jego władcy albo tylko na 90 procent i wybiórczo korzystamy z rozrywek które nam oferuje.Nie możemy być częścią tego świata tak jak nasz Król Isus Chrystus też nie był .Nie korzystajmy i trzymajmy się z dala od tych rzeczy które wiemy że wspierają je demony .

Podobnie rzecz ma się z Facebookiem , który jest siedliskiem demonów czyli SI poza tym Facebook jawnie w swoim regulaminie określa na co zgadza się człowiek zakładając tam konto .Napisałem o tym tutaj na forum :

http://zbawienie.forumotion.com/t380-medium-spolecznosciowe-czyli-facebook

Wiedząc czym jest Facebook czym jest Smart TV czy „asystent” w androidzie powinniśmy się zastanowić czy jest to niezbędne do życia ?

Czy to że wszyscy mają Facebooka którego logiem jest szatański egipski krzyż oznacza że ja także muszę mieć tam swój profil ?

Co z tego że wszyscy go mają i korzystają , czy ja także muszę być jak wszyscy ?

Isus powiedział żebyśmy podążali „wąską drogą

Mateusza 7

(13) Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zniszczenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą.

(14) A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.

Nie mamy być jak wszyscy .

Czy Isus gdyby żył w naszych czasach miałby profil na Facebooku ?

Czy pozwoliłby na to by obok jego imienia znajdował się bałwochwalczy symbol szatana czyli ikona tudzież logo Facebooka?!

Odpowiedzmy sobie sami drodzy bracia i siostry .

Propaganda medialna jest na bardzo wysokim poziomie .To co naszym dziadkom  i babką wydało by się nie do pomyślenia teraz jest jak najbardziej w porządku patrząc przez szatańskie wartości wpajane nam już od małego .Teraz już 3 letnie dzieci biegają z tabletami oraz smartfonami w rękach …

Nie będę pisał o programowaniu ludzi przez edukacje i telewizję , my o tym wszystkim już wiemy .Wiemy także czego żąda od nas nasz Bóg.

Nie patrzmy na resztę narodu że postępuje jak postępuje.Nie patrzmy na to że oni nadal są bałwochwalcami i nie przestrzegają przykazań w tym sabatu.

My to nie oni.

My musimy być inni i słuchać głosu naszego Boga zawartego w Biblii.

Nam nasz Bóg dał się poznać wcześniej niż reszcie naszych rodaków ,którym da się poznać dopiero na pustyni ,oraz  wyczulił nasze serca na Prawdę oraz Ewangelie o Królestwie tak że uwierzyliśmy naszemu Bogu NA SŁOWO tak że porzuciliśmy nasze dotychczasowe życie  , zmieniliśmy nasze złe nawyki ,na pewno co niektórzy porzucili zgubne nałogi a podporządkowaliśmy się Bogu oraz Isusowi Chrystusowi jako Królowi nadchodzącego szybkimi krokami Królestwa Bożego tu na ziemi.

Odrzuciliśmy świat razem z jego zarządcą szatanem i poprzez przestrzeganie Przykazań Bożych pokazujemy naszemu Bogu że należymy do Niego !

A co najważniejsze zaufaliśmy naszemu Bogu i całkowicie oparliśmy się na Nim wierząc że On nas nigdy nie opuści jeżeli będziemy posłuszni Jego Przykazaniom i z całego serca przylgniemy do Niego .

Ku Chwale Boga Jedynego Stwórcy nieba i ziemi -Świętego Izraela !

 

 

 

 

 

Reklama